Гайд відповідей на актуальні питання від першокурсника


Якщо ти вступив на навчання до Могилянки, то тебе цікавить ряд питань щодо устрою університету. Ми розпочинаємо наш невеликий гайд. І сьогодні ми відповідаємо на питання, пов’язані з користуванням бібліотекою.

Як записатися до бібліотеки?
Студентам для запису до бібліотеки необхідно подати студентський квиток, після чого бібліотекар заповнить особистий формуляр студента, і студент отримає право користуватися виданнями фонду. На офіційному сайті є цілий розділ, що розповідає про особливості та правила роботи в бібліотеці.

Фото 1.jpeg

 

Який графік роботи бібліотеки?
Абонемент навчальної літератури (де видаються підручники та художня література), а також читальна зала (де видаються підручники, наукова, довідкова література, періодичні видання) знаходяться на 1-му поверсі 1-го корпусу.
Абонемент працює з 08:30 до 17:00, обідня перерва – 12:30 – 13:00, вихідні дні – субота і неділя.
Читальна зала працює з понеділка до п’ятниці з 08:30 до 17:00, в суботу – з 9:00 до 16:00, вихідний – неділя.

Як отримати літературу?
До бібліотеки необхідно звертатися зі списком необхідної літератури. Цей список або подає викладач, або студент сам складає за допомогою алфавітного/предметного каталогу.
У читальній залі користувач за кожний отриманий примірник розписується в книжковому формулярі та має залишити під заставу студентський квиток або залікову книжку.

фото 2.jpg

 

Чи є у фонді книжки іноземними мовами?
Так. Навіть більше того – створений спеціальний відділ іноземної літератури, що працює з 08:30 до 17:00 і знаходиться там, де і абонемент. Відділ іноземної літератури працює за замовленнями. Щоб замовити літературу, скористайтеся каталогами видань на іноземних мовах. Під час видачі іноземної літератури та періодичних видань для користування протягом дня треба залишити під заставу студентський квиток.

Фото 3.JPG

 

На який термін можна брати літературу?
Навчальною літературою (абонемент навчальної літератури) можна користуватися від місяця до 1-го семестру; художньою (абонемент навчальної літератури) – 15 днів; науковою, додатковою, періодичними виданнями лише в читальній залі – протягом 1-го дня.
На абонементі на твоє ім’я може бути записано до 15-ти примірників навчальної літератури та 5-ти художньої; у читальній залі одноразово – до 5-ти примірників.

Що робити, якщо ти загубив книжку?
У разі втрати чи псування матеріалів друку з бібліотечного фонду читач зобов’язаний відшкодувати їх: повернути до бібліотеки примірник книги тієї ж назви або замінити рівноцінною (погодивши це з працівниками бібліотеки).