Футболісти Могилянки перемогли суперників з Києва з рахунком 2:0


31 жовтня на стадіоні в парку «Перемога» пройшов футбольний матч між командами ЧНУ ім. Петра Могили та СК КНТЕУ – Меркурий. Гра завершилась впевненою перемогою Могилянки над гостями з Києва з рахунком 2:0.

Це вже третій матч для нашої команди в рамках Чемпіонату України серед закладів вищої освіти. Зазначимо, що суперники ЧНУ ім. Петра Могили досить сильний і майже всю гру м’ячем володіли переважно гості. Майже весь час зберігався нульовий рахунок, однак наприкінці другого тайму голами відзначились Олександр Солдатов (11 номер) та Олександр Ткаченко, який вийшов на заміну (21 номер).

Про успіхи команди розповідає тренер «ЧНУ ім. Петра Могили», Кирило Димов: «Наразі ми займаємо лідерські позиції в турнірній таблиці і сподіваємось, що вони збережуться. Щодо складу команди – 80 % гравців команди – 1-й та 2-й курс та лише  декілька порівняно дорослих футболістів – 3-го та 4-го курсу. Склад команди молодий, але не дивлячись на вік проявляють себе досить впевнено. Тим більше, що на Всеукраїнському рівні -це наш дебют».

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм перемог в подальших змаганнях! Наступну гру наші  студенти  проведуть в Сумах.

 

 

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.