Футболісти Могилянки перемогли суперників з Києва з рахунком 2:0


31 жовтня на стадіоні в парку «Перемога» пройшов футбольний матч між командами ЧНУ ім. Петра Могили та СК КНТЕУ – Меркурий. Гра завершилась впевненою перемогою Могилянки над гостями з Києва з рахунком 2:0.

Це вже третій матч для нашої команди в рамках Чемпіонату України серед закладів вищої освіти. Зазначимо, що суперники ЧНУ ім. Петра Могили досить сильний і майже всю гру м’ячем володіли переважно гості. Майже весь час зберігався нульовий рахунок, однак наприкінці другого тайму голами відзначились Олександр Солдатов (11 номер) та Олександр Ткаченко, який вийшов на заміну (21 номер).

Про успіхи команди розповідає тренер «ЧНУ ім. Петра Могили», Кирило Димов: «Наразі ми займаємо лідерські позиції в турнірній таблиці і сподіваємось, що вони збережуться. Щодо складу команди – 80 % гравців команди – 1-й та 2-й курс та лише  декілька порівняно дорослих футболістів – 3-го та 4-го курсу. Склад команди молодий, але не дивлячись на вік проявляють себе досить впевнено. Тим більше, що на Всеукраїнському рівні -це наш дебют».

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм перемог в подальших змаганнях! Наступну гру наші  студенти  проведуть в Сумах.

 

 

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут