Футболісти Могилянки перемогли суперників з Києва з рахунком 2:0


31 жовтня на стадіоні в парку «Перемога» пройшов футбольний матч між командами ЧНУ ім. Петра Могили та СК КНТЕУ – Меркурий. Гра завершилась впевненою перемогою Могилянки над гостями з Києва з рахунком 2:0.

Це вже третій матч для нашої команди в рамках Чемпіонату України серед закладів вищої освіти. Зазначимо, що суперники ЧНУ ім. Петра Могили досить сильний і майже всю гру м’ячем володіли переважно гості. Майже весь час зберігався нульовий рахунок, однак наприкінці другого тайму голами відзначились Олександр Солдатов (11 номер) та Олександр Ткаченко, який вийшов на заміну (21 номер).

Про успіхи команди розповідає тренер «ЧНУ ім. Петра Могили», Кирило Димов: «Наразі ми займаємо лідерські позиції в турнірній таблиці і сподіваємось, що вони збережуться. Щодо складу команди – 80 % гравців команди – 1-й та 2-й курс та лише  декілька порівняно дорослих футболістів – 3-го та 4-го курсу. Склад команди молодий, але не дивлячись на вік проявляють себе досить впевнено. Тим більше, що на Всеукраїнському рівні -це наш дебют».

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм перемог в подальших змаганнях! Наступну гру наші  студенти  проведуть в Сумах.

 

 

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).