Футболісти ЧНУ ім. Петра Могили отримали чергову перемогу у матчі на виїзді!

16 жовтня у Запоріжжі пройшов 2-ий тур в Чемпіонаті України серед закладів вищої освіти.
Команда ЧНУ ім. Петра Могили отримала перемогу над командою-господарем «КПУ-Спартак» (Запоріжжя) з рахунком  1-0. Гол забив студент 3 курсу факультету фізичного виховання і спорту А. Морозов.

Геннадій Кураса, головний тренер команди «ЧНУ ім. П.Могили», прокоментував гру в цілому:
 «Запоріжці мали невеличку перевагу, але ми грали не найсильнішим складом. Тому хочу привітати свою команду з вдалим виїздом у дебютній грі на всеукраїнському рівні. Хлопці боролися у кожному моменті, віддавалися грі до кінця. А супернику бажаю успіхів у подальшому».

Наступна гра наших футболістів відбудеться 23 жовтня в місті Одеса з командою ФК Юнга М. – академія.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.