Футболісти ЧНУ ім. Петра Могили отримали чергову перемогу у матчі на виїзді!

16 жовтня у Запоріжжі пройшов 2-ий тур в Чемпіонаті України серед закладів вищої освіти.
Команда ЧНУ ім. Петра Могили отримала перемогу над командою-господарем «КПУ-Спартак» (Запоріжжя) з рахунком  1-0. Гол забив студент 3 курсу факультету фізичного виховання і спорту А. Морозов.

Геннадій Кураса, головний тренер команди «ЧНУ ім. П.Могили», прокоментував гру в цілому:
 «Запоріжці мали невеличку перевагу, але ми грали не найсильнішим складом. Тому хочу привітати свою команду з вдалим виїздом у дебютній грі на всеукраїнському рівні. Хлопці боролися у кожному моменті, віддавалися грі до кінця. А супернику бажаю успіхів у подальшому».

Наступна гра наших футболістів відбудеться 23 жовтня в місті Одеса з командою ФК Юнга М. – академія.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).