Френкель Юрій Давидович


кандидат медичних наук, доцент кафедри гігієни,
соціальної медицини та громадського здоров’я Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

Закінчив у 1994 році Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю “Стоматологія”.

З 1996 р. по 2006 р. – працював лікарем-стоматологом у місті Полтава.

З 2006 р. по 2009 р. навчався у очній аспірантурі за спеціальністю «Фізіологія людини» на кафедри фізіології та біохімії університету ім. В.О. Сухомлинського.

З 2009 р. по 2015 р. працював викладачем  кафедри біології того ж університету та виконав кандидатську дисертацію за темою: «NO- залежні механізми розладів окиснювального метаболізму головного мозку щурів при порушенні утворення мелатоніну».

З 2015 року після захисту кандидатської дисертації та затвердження наукового ступеня кандидата медичних наук, був обраний на посаду доцента кафедри лабораторної діагностики.

3 2019 року працює на посаді доцента кафедри гігієни, соціальної медицини та громадського здоров’я медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 

Контакти:

frenkel@gmail.com
(0512) 76-55-70

 

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).