Фонд Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили поновився новими навчальними посібниками «Statistical methods in healthcare and medicine», які подарував Медичний інститут нашого університету. Це відбулося за ініціативи директора Медичного інституту Геннадія Грищенка та завідувача кафедри гігієни, соціальної медицини, громадського здоров’я та медичної інформатики Віктора Зюзіна.

У навчальному посібнику висвітлено базові принципи організації та проведення медичного та статистичного дослідження, а також  методи статистичного аналізу, що використовуються в системі охорони здоров’я та медицині.

Підручник може стати корисним для спеціалістів загальної практики, спеціалістів в експериментальній медицині, а також для подальшого навчання лікарів та управлінців в системі охорони здоров’я та студентів за спеціальністю медична статистика.