Фінал конкурсу бізнес-проектів «Фінансовий супергерой»

24 січня в Центрі соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили відбувся фінал конкурсу бізнес-проектів «Фінансовий супергерой»  для старшокласників шкіл м. Миколаєва та Миколаївської області.

Конкурс організовано кафедрою фінансів і кредиту факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.  У фіналі були представлені такі проекти:

• «Готель “Президент”», капітан команди – Гриценко Богдан, Ліцей «Інсайт»,  м. Вознесенськ.
  • «Асфальт з шин», капітан команди – Акушева Ольга, Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
  • «Men’s Club», капітан команди – Крисько Богдан, ЗОШ № 6, м. Миколаїв.
  • «EcoInd», капітан команди – Фомін Данило, Миколаївський економічний ліцей № 2.
  • «NikoMap», капітан команди – Анастасов Сергій, Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
  • «Експрес-освіта», капітан команди – Хортюк Денис, Миколаївський економічний ліцей № 1.

Представлені учнями проекти є обґрунтуванням доцільності ведення бізнесу у різних сферах діяльності. Перемогу отримала команда учнів Миколаївського муніципального колегіуму «NikoMap» з проектом «Nikos».

Усі учасники отримали цінні призи. Партнером проекту виступила мережа магазинів MOYO.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо успішної реалізації найсміливіших ідей. А колектив кафедри фінансів і кредиту завжди відкритий до співпраці з талановитою молоддю!