Фінал ділової гри «Business Opportunities»

28 березня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся фінал ділової гри «Business Opportunities».IMG_3086

Цей проект мав за мету надати можливість студентам-могилянцям перевірити свої лідерські якості, застосувати знання та навички на практиці, отримати важливий досвід співпраці з успішними викладачами і бізнес-структурами.

Серед ідей, які представили студенти, створення мусоропереробного заводу, виготовлення портативних сонячних батарей, створення ресторану здорового харчування, курсів іноземної мови з виїздом закордон, туристичної гри «Твій Миколаїв» тощо.

Результати змагань:

І місце Команда «Light Technology»

Капітан Максим Ус

Факультет комп’ютерных наук

MEX_WvejKf4

ІІ місце «Ecoeconomicus»

Капітан Руслан Ковальов

Факультет економічних наук

R-zLESsvjN4

ІІІ місце Команда «MedLED»

Капітан Олексій Сильвейстров

Факультет комп’ютерных наук

R4exNrPjcBg

Вітаємо всіх учасників ділової гри «Business Opportunities» 2017 року. Бажаємо втілення ваших бізнес-ідей у життя саме в нашому місті!

nSHdwsHAXL4