Фінал ділової гри «Business Opportunities»

28 березня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся фінал ділової гри «Business Opportunities».IMG_3086

Цей проект мав за мету надати можливість студентам-могилянцям перевірити свої лідерські якості, застосувати знання та навички на практиці, отримати важливий досвід співпраці з успішними викладачами і бізнес-структурами.

Серед ідей, які представили студенти, створення мусоропереробного заводу, виготовлення портативних сонячних батарей, створення ресторану здорового харчування, курсів іноземної мови з виїздом закордон, туристичної гри «Твій Миколаїв» тощо.

Результати змагань:

І місце Команда «Light Technology»

Капітан Максим Ус

Факультет комп’ютерных наук

MEX_WvejKf4

ІІ місце «Ecoeconomicus»

Капітан Руслан Ковальов

Факультет економічних наук

R-zLESsvjN4

ІІІ місце Команда «MedLED»

Капітан Олексій Сильвейстров

Факультет комп’ютерных наук

R4exNrPjcBg

Вітаємо всіх учасників ділової гри «Business Opportunities» 2017 року. Бажаємо втілення ваших бізнес-ідей у життя саме в нашому місті!

nSHdwsHAXL4

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.