Філологи Могилянки створили особистий веб-сайт Едгара Алана По


Хто сказав, що в університеті лише лекції та семінари?  Філологи ЧНУ ім. Петра Могили показали, що навчання може бути не тільки корисним, але й цікавим та веселим.

Студенти 641-м групи кафедри англійської філології розробили особистий вебсайт відомого американського письменника Едгара Алана По. На сайті ви можете знайти  цікаві фото з оригінальними підписами та хештегами, афоризми та збірки оповідань автора англійською мовою і навіть побачити робочий стіл комп’ютера письменника. Ще однією особливістю є можливість поспілкуватися з  Едгаром Аланом  По, написавши йому листа.

Такий неординарний підхід став результатом проектної роботи студентів-філологів Могилянки. Переглянути сайт можна перейшовши за посланням.

Особистий веб-сайт Едгара Алана По.

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …