Філологи Могилянки створили особистий веб-сайт Едгара Алана По

Хто сказав, що в університеті лише лекції та семінари?  Філологи ЧНУ ім. Петра Могили показали, що навчання може бути не тільки корисним, але й цікавим та веселим.

Студенти 641-м групи кафедри англійської філології розробили особистий вебсайт відомого американського письменника Едгара Алана По. На сайті ви можете знайти  цікаві фото з оригінальними підписами та хештегами, афоризми та збірки оповідань автора англійською мовою і навіть побачити робочий стіл комп’ютера письменника. Ще однією особливістю є можливість поспілкуватися з  Едгаром Аланом  По, написавши йому листа.

Такий неординарний підхід став результатом проектної роботи студентів-філологів Могилянки. Переглянути сайт можна перейшовши за посланням.

Особистий веб-сайт Едгара Алана По.