Філологи Могилянки створили особистий веб-сайт Едгара Алана По

Хто сказав, що в університеті лише лекції та семінари?  Філологи ЧНУ ім. Петра Могили показали, що навчання може бути не тільки корисним, але й цікавим та веселим.

Студенти 641-м групи кафедри англійської філології розробили особистий вебсайт відомого американського письменника Едгара Алана По. На сайті ви можете знайти  цікаві фото з оригінальними підписами та хештегами, афоризми та збірки оповідань автора англійською мовою і навіть побачити робочий стіл комп’ютера письменника. Ще однією особливістю є можливість поспілкуватися з  Едгаром Аланом  По, написавши йому листа.

Такий неординарний підхід став результатом проектної роботи студентів-філологів Могилянки. Переглянути сайт можна перейшовши за посланням.

Особистий веб-сайт Едгара Алана По.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77