Філологи Могилянки створили особистий веб-сайт Едгара Алана По


Хто сказав, що в університеті лише лекції та семінари?  Філологи ЧНУ ім. Петра Могили показали, що навчання може бути не тільки корисним, але й цікавим та веселим.

Студенти 641-м групи кафедри англійської філології розробили особистий вебсайт відомого американського письменника Едгара Алана По. На сайті ви можете знайти  цікаві фото з оригінальними підписами та хештегами, афоризми та збірки оповідань автора англійською мовою і навіть побачити робочий стіл комп’ютера письменника. Ще однією особливістю є можливість поспілкуватися з  Едгаром Аланом  По, написавши йому листа.

Такий неординарний підхід став результатом проектної роботи студентів-філологів Могилянки. Переглянути сайт можна перейшовши за посланням.

Особистий веб-сайт Едгара Алана По.

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …