Фестиваль “Зірки Причорномор’я”: день перший

14 січня, в актовій залі  Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулось урочисте відкриття фестивалю талановитої молоді «Зірки Причорномор’я».

Фестиваль був започаткований у рамках святкування річниці з дня заснування ЧНУ імені Петра Могили, а ідейним натхненником є ректор університету Леонід Павлович Клименко. Захід відкрив ректор університету, який привітав усіх конкурсантів та гостей фестивалю та наголосив на важливості проведення подібних конкурсів.

Фестиваль має на меті поширити надбання учасників, а також дає можливість учасникам в подальшому брати участь в загальноукраїнських та міжнародних конкурсах.

Сьогодні пройшов перший етап фестивалю – конкурс з вокалу, до якого були залучені відомі пісенні гуртки та колективи Миколаєва, серед яких були виконавці естрадного та джазового вокалу тощо.

Членами журі були:

Кедіс Олег Юрійович – заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри музичного мистецтва Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтва.

Дехтярьова Світлана Дмитрівна – заступник директора МКММ.

Кравченко Лідія Теофіліївна – керівник вокального колективу Тернівського Б/К.

Підбиття підсумків виступів конкурсантів відбудеться 18 січня. Також впроваджено номінацію «Приз глядацьких симпатій», для якої буде проведено інтерактивне голосування на сторінці медіа-центру ЧНУ імені Петра Могили, результати якого будуть оприлюднені 18 січня.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …