Фестиваль “Зірки Причорномор’я”: день перший

14 січня, в актовій залі  Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулось урочисте відкриття фестивалю талановитої молоді «Зірки Причорномор’я».

Фестиваль був започаткований у рамках святкування річниці з дня заснування ЧНУ імені Петра Могили, а ідейним натхненником є ректор університету Леонід Павлович Клименко. Захід відкрив ректор університету, який привітав усіх конкурсантів та гостей фестивалю та наголосив на важливості проведення подібних конкурсів.

Фестиваль має на меті поширити надбання учасників, а також дає можливість учасникам в подальшому брати участь в загальноукраїнських та міжнародних конкурсах.

Сьогодні пройшов перший етап фестивалю – конкурс з вокалу, до якого були залучені відомі пісенні гуртки та колективи Миколаєва, серед яких були виконавці естрадного та джазового вокалу тощо.

Членами журі були:

Кедіс Олег Юрійович – заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри музичного мистецтва Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтва.

Дехтярьова Світлана Дмитрівна – заступник директора МКММ.

Кравченко Лідія Теофіліївна – керівник вокального колективу Тернівського Б/К.

Підбиття підсумків виступів конкурсантів відбудеться 18 січня. Також впроваджено номінацію «Приз глядацьких симпатій», для якої буде проведено інтерактивне голосування на сторінці медіа-центру ЧНУ імені Петра Могили, результати якого будуть оприлюднені 18 січня.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили