Фестиваль “Зірки Причорномор’я”: день перший

14 січня, в актовій залі  Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулось урочисте відкриття фестивалю талановитої молоді «Зірки Причорномор’я».

Фестиваль був започаткований у рамках святкування річниці з дня заснування ЧНУ імені Петра Могили, а ідейним натхненником є ректор університету Леонід Павлович Клименко. Захід відкрив ректор університету, який привітав усіх конкурсантів та гостей фестивалю та наголосив на важливості проведення подібних конкурсів.

Фестиваль має на меті поширити надбання учасників, а також дає можливість учасникам в подальшому брати участь в загальноукраїнських та міжнародних конкурсах.

Сьогодні пройшов перший етап фестивалю – конкурс з вокалу, до якого були залучені відомі пісенні гуртки та колективи Миколаєва, серед яких були виконавці естрадного та джазового вокалу тощо.

Членами журі були:

Кедіс Олег Юрійович – заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри музичного мистецтва Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтва.

Дехтярьова Світлана Дмитрівна – заступник директора МКММ.

Кравченко Лідія Теофіліївна – керівник вокального колективу Тернівського Б/К.

Підбиття підсумків виступів конкурсантів відбудеться 18 січня. Також впроваджено номінацію «Приз глядацьких симпатій», для якої буде проведено інтерактивне голосування на сторінці медіа-центру ЧНУ імені Петра Могили, результати якого будуть оприлюднені 18 січня.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.