Фестиваль “Зірки Причорномор’я”: день перший

14 січня, в актовій залі  Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулось урочисте відкриття фестивалю талановитої молоді «Зірки Причорномор’я».

Фестиваль був започаткований у рамках святкування річниці з дня заснування ЧНУ імені Петра Могили, а ідейним натхненником є ректор університету Леонід Павлович Клименко. Захід відкрив ректор університету, який привітав усіх конкурсантів та гостей фестивалю та наголосив на важливості проведення подібних конкурсів.

Фестиваль має на меті поширити надбання учасників, а також дає можливість учасникам в подальшому брати участь в загальноукраїнських та міжнародних конкурсах.

Сьогодні пройшов перший етап фестивалю – конкурс з вокалу, до якого були залучені відомі пісенні гуртки та колективи Миколаєва, серед яких були виконавці естрадного та джазового вокалу тощо.

Членами журі були:

Кедіс Олег Юрійович – заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри музичного мистецтва Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтва.

Дехтярьова Світлана Дмитрівна – заступник директора МКММ.

Кравченко Лідія Теофіліївна – керівник вокального колективу Тернівського Б/К.

Підбиття підсумків виступів конкурсантів відбудеться 18 січня. Також впроваджено номінацію «Приз глядацьких симпатій», для якої буде проведено інтерактивне голосування на сторінці медіа-центру ЧНУ імені Петра Могили, результати якого будуть оприлюднені 18 січня.