“Фестиваль “Зірки Причорномор’я”: день другий

15 січня відбувся конкурс з хореографії в рамках фестивалю «Зірки Причорномор’я», на якому виступили відомі миколаївські танцювальні гуртки. Учасники показали хореографію сучасного та народного танців, зокрема, були представлені українські, індійські, грузинські народні танці.

Членами жури були:

Олена Олександрівна Лисенко – викладач кафедри хореографії Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтва, балетмейстер Миколаївського академічного російського драматичного театру, керівник школи-студії сучасної хореографії «Deep Force».

Елла Акманова – заслужений працівник культури України, керівник зразкового ансамблю «Юнги» Обласного палацу культури.

Юрій Вдовиченко – художній керівник Обласного палацу культури, керівник школи танцю «Pasadena» Обласного палацу культури.

Іван Тарасенко – провідний артист балету українського академічного театру драми та музичної комедії.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77