“Фестиваль “Зірки Причорномор’я”: день другий

15 січня відбувся конкурс з хореографії в рамках фестивалю «Зірки Причорномор’я», на якому виступили відомі миколаївські танцювальні гуртки. Учасники показали хореографію сучасного та народного танців, зокрема, були представлені українські, індійські, грузинські народні танці.

Членами жури були:

Олена Олександрівна Лисенко – викладач кафедри хореографії Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтва, балетмейстер Миколаївського академічного російського драматичного театру, керівник школи-студії сучасної хореографії «Deep Force».

Елла Акманова – заслужений працівник культури України, керівник зразкового ансамблю «Юнги» Обласного палацу культури.

Юрій Вдовиченко – художній керівник Обласного палацу культури, керівник школи танцю «Pasadena» Обласного палацу культури.

Іван Тарасенко – провідний артист балету українського академічного театру драми та музичної комедії.