Фестиваль з вільної боротьби до 25-річчя ЧНУ імені Петра Могили

15 травня спортивним клубом університету, федерацією вільної боротьби та особисто заслуженим тренером України, доцентом кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили  Тупєєвим Юлаєм Вільовичем   організовано  фестиваль з вільної боротьби присвячений 25-річчю Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

У цьому заході змагалися між собою вихованці спортивних шкіл різних вікових категорій, спортивних училищ та студенти ЧНУ імені Петра Могили.

Серед переможців у різних вікових і вагових категоріях:

• Саватєєв Олександр
  • Осіпцов Данило
  • Талпа Андрій
  • Мальцев Іван
  • Карплюк Ігор
  • Нечипуренко Максим
  • Бабков В‘ячеслав.

Цінними призами були нагороджені:

• Талпа Андрій – найюніший учасник
  • Руденко Максим –  за найкращу техніку
  • Ігнатов Ельдар – за волю до перемоги

Окремо хочеться виділити студента 3 курсу факультет фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, Владислава Кіма, який посів перше місце, виступаючи на змаганнях вперше.

Дякуємо учасникам і чекаємо у ЧНУ імені Петра Могили на навчання!

Окрема Подяка  Миколі Ляшенкові  та Володимирові  Архіпову  за підготовку фестивалю.