Факультетом комп’ютерних наук було організовано зустріч представників ІТ-компаній та викладачів англійської мови університету


Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили 9 вересня 2021 року було організовано зустріч  представників ІТ-компаній з викладачами англійської мови, що викладають для студентів факультету.

На зустрічі були присутні представники компаній GlobalLogic (Олександр Москаленко), GeekforLess (Сергій Тесленко та Ліза Ніколаєва), FluidWeb (Олександр Квасов) та викладачі факультету філології ЧНУ імені Петра Могили Животовська Тетяна, Колотій Наталія, Діордієва Альона, Шмуля Любов.

Під час зустрічі було підкреслено, що володіння англійською мовою –  обов’язкова вимога для претендентів на працевлаштування в ІТ-компаніях, а знання англійської на високому рівні відкриває широкі можливості для  кар’єрного зростання. Окрім цього було обговорено основні вимоги до рівня володіння англійською при працевлаштуванні до компаній.

Представники факультету комп’ютерних наук висловили сподівання, що така тісна співпраця між викладачами та роботодавцями і надалі буде сприяти підвищенню рівня освіти на факультеті та збільшенню конкурентоспроможності випускників. А також подякували компаніям за підтримку освітнього процесу на факультеті.

Події та оголошення


жовтня
1
Запрошуємо кураторів 1-го курсу на тренінг «Психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників»

Запрошуємо кураторів 1 курсу на тренінг для кураторів-дорадників “Психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників: проблемні питання та шляхи їхнього вирішення” у ЧНУ імені Петра Могили. Графік проведення: 01.10.2021 р. – 9:00-10:30; 08.10.2020 р. – 14:00–15:20; Місце проведення: аудиторія 4-107. Для участі у …