Факультет соціології запрошує старшокласників до проекту «BEPROFICAMP»

Кафедрою соціології ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та їх батьків взяти участь у новому проекті «BEPROFICAMP» (профорієнтаційний табір для школярів), який стартував 02.11.2017 р. о 15.00.

Основна мета заходу – допомогти учнівській молоді, яка вже сьогодні розмірковує про власне майбутнє, зробити правильний вибір щодо реалізації у професії, зокрема побачити суспільство у фокусі соціології, відчути себе дослідником, стати учасником цікавих дискусій.

Місце проведення: Чорноморський національний університет ім. П. Могили (м. Миколаїв, вул. Акіма 2, корпус 10, ауд. 10-321)

Термін проведення: кожний перший четвер місяця до кінця поточного 2017-2018 н. р.

Дізнайтесь більше про проект тут: «BEPROFICAMP»

Ознайомитися з програмами майстер-класів наших викладачів можна на сторінці факультету соціології у розділі Заходи та проекти факультету

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77