Факультет політичних наук пропонує пройти курс «Як пережити війну разом: курс для родин військовослужбовців, ветеранок та ветеранів»

Україна переживає свої найважчі часи: війна, руйнування, загибель людей. Як наслідок – тисячі скалічених життів наших співгромадян. Українські захисники повертаються з війни в складному психологічному стані, тому їм необхідна наша підтримка, розуміння, увага та любов.

Зважаючи на це, факультет політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили пропонує всім здобувачам освіти, співробітникам та навчально-педагогічним працівникам пройти навчальний відеокурс для передбачення та розуміння шляхів підтримки наших захисників та їх долучення до мирного життя, аби воїни бачили себе важливою частиною українського суспільства.

Курс на освітній платформі Prometheus «Як пережити війну разом: курс для родин військовослужбовців, ветеранок та ветеранів» доступний за посиланням.