Факультет політичних наук долучився до інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності» та визначив найбільш цифрограмотного студента факультету

Студенти та викладачі факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили долучилися до інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності» – пройшли низку курсів та обрали найбільш цифрограмотного студента.

Кампанія «Місяць цифрової грамотності» проходила з 1 по 30 листопада 2021 року в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації України «Дія.Цифрова освіта» – національної платформи з цифрової грамотності.  Портал «Дія.Цифрова освіта» має понад 65 безоплатних освітніх серіалів та тестів на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Впродовж листопада Міністерство цифрової трансформації спільно з партнерами розповідали про цифрові компетентності та проводили інтерактивні квестові завдання на вивчення цих компетентностей, проводили освітні онлайн-події і конкурси з цифрової грамотності, презентували покрокові інструкції щодо використання онлайн-сервісів.

Також усі охочі могли пройти тестування з цифрової грамотності. Студенти-політологи Могилянки пройшли такі курси:  «ICDL Український цифровий громадянин», «Цифрограм», «Цифрограм 2.0», «Основи кібергігієни»,  «Обережно! Кібершахраї». Після проходження курсів усі учасники отримали  сертифікати.

Також пропонуємо усім охочим ознайомитися та зареєструватися  на  платформі Дія.Цифрова освіта. Пройти національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм» та отримати національний сертифікат з цифрової грамотності.

На самому факультеті політичних наук ЧНУ імені Петра Могили було проведено конкурс на звання найбільш цифрограмотного студента/студентки факультету. За результатами переможцем конкурсу став студент 431 групи Олександр Санін, який надав 97% правильних відповідей.

Вітаємо переможця та бажаємо студентам-політологам подальших звершень та успіхів!