Факультет політичних наук ЧНУ імені Петра Могили відсвяткував день народження

28 лютого 2024 року відбулося святкування у онлайн-форматі Дня факультету політичних наук, до якого долучилися викладачі та студенти всіх спеціальностей, що функціонують на факультеті.

Відзначимо, студенти-міжнародники були і серед безпосередніх організаторів заходу – студентський декан, студентка 391 групи Яна Ловарік та ведуча заходу, студентка 191 групи Анастасія Рябцева.

З вітальними словами до викладачів та студентства звернулася кандидатка історичних наук, доцентка, декан факультету політичних наук Анастасія Хмель. Викладачі та студенти усіх спеціальностей, що входять до складу факультету, поділилися своїми враженнями, відчуттями від навчального процесу, діяльності факультету, висловили надії та сподівання на нові здобутки.

Яна Ловарік та Анастасія Рябцева розповіли про історію факультету, відновлену та оновлену студентську газету «Vagant», діяльність гуртків та організацію дозвілля студентства.

Як-то кажуть – не навчанням єдиним живе факультет політичних наук, але заради високої мети – освіти і науки – майбутнього України!

Vivat, ЧНУ імені Петра Могили! Vivat, факультет політичних наук!

Матеріали надала доцентка кафедри

міжнародних відносин та зовнішньої політики

Ірина Тихоненко