Факультет комп’ютерних наук провів «Hackathon-2021» присвячений 25-річчю ЧНУ імені Петра Могили

6 травня 2021 року факультет комп’ютерних наук організував масштабний захід – «Hackathon-2021», присвячений 25-річчю Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

«Нackathon 2021» – це захід, на якому студенти організовані в команди спільно працюють над завданням, яке виконується з використанням новітніх технологій та мов програмування. У цьому році завданням було створення Messenger-bot для розв’язання соціальної проблеми, яку визначали самі учасники.

Цінність подібних заходів велика, оскільки вони вчать студентів думати, розвиватися, бути корисними, організовувати свій час та працювати в команді.

У заході взяли участь понад 80 студентів усіх курсів та спеціальностей факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили, які продемонстрували свої знання, вміння, навички та креативність. Протягом дня (з 9:00 до 19:30) проходив насичений подіями захід: представлення ІТ-компаній, виконання завдання командами, презентації створених проєктів, перевірка коду провідними фахівцями ІТ-компаній і насамкінець нагородження переможців. Цього року команди отримали цінні подарунки та грошові винагороди від компаній  Brightech, GeeksForLess, Postindustria, FluidWeb, GlobalLogic.

Компанії Brightech, GeeksForLess, Postindustria, FluidWeb, GlobalLogic оцінювали презентації проєктів, проводили code review, нагороджували переможців. Представники ІТ-компаній у своїх виступах високо оцінили результати роботи студентів ЧНУ імені  Петра Могили.

Факультет комп’ютерних наук дякує координатору Mykolaiv IT Cluster Стефанії Бондаренко за організацію цього заходу, за створену неймовірну атмосферу ведучими – Стефанією Бондаренко та Віктором Баєвим. Дякуємо Данилу Бойко, Олені Грозі, Анастасії Дяченко, Єгору Калашникову, Віталіні Немченко, Ірині Сімаковій, які допомагали з проведенням та організацією Хакатону. Окрему подяку висловили Максиму Барткову, Senior Java Software Engineer з м. Харків, який взяв участь на волонтерських засадах у code review проєктів учасників, а також ІТ-спільноті м. Миколаєва за підтримку ініціатив, заходів та проєктів.