Факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує взяти участь у професійно-орієнтованому заході «Нackathon 2019»

«Нackathon 2019» — це захід, на якому студенти організовані у команди, спільно працюють над задачею, пов’язаною з використанням мов програмування для вирішення цікавої та нетривіальної задачі.

Формат Хакатона передбачає, що учасники постійно стикаються з тими завданнями, з якими вони не мали справи раніше. Відповідно, навчання новому на Хакатоні відбувається дуже швидко, і отримані знання тут же можна використовувати на практиці. Цінність подібного роду заходів дуже велика, оскільки вони вчать студентів думати, розвиватися, бути корисними, організовувати свій час та працювати у команді. У заході можуть брати участь студенти всіх курсів та спеціальностей факультету комп’ютерних наук.

Конкурс проходитиме 20 листопада 2019 року в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

IT-компанії Миколаєва активно підтримають захід, адже він дозволяє виявити активну та креативну молодь, зацікавлену у професійному розвитку:

План проведення заходу:

Початок 20 листопада о 12:30:

1.  Презентація ІТ-компаній, представники яких увійшли у журі конкурса та стали спонсорами
    заходу (10 хв. на компанію).
  2.  Презентація заходу у цілому та завдання, яке пропонується учасникам
    для вирішення (20 хв.).
  3.  Проведення заходу з перервою на каву-брейк (4 год.).
  4.  Підведення підсумків та церемонія нагородження переможців (30-45 хв.).

Зареєструватися можна тут

Чекаємо на вашу участь! Буде вогонь!

Стосовно організації конкурсу звертатися до оргкомітету:

Фінансові питання:
Юлія Дмитрук (замісник студентського декану факультету комп’ютерних наук)
Контактні дані:
(Telegram) +380978527415

Технічні питання:
Бурлаченко Іван
Контактні дані:
кафедра комп’ютерної інженерії
Бурлаченко Иван
+38(093)763-68-07
ib2010ib2010