Факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. П. Могили планує проведення конкурсу студентських проектів «Startup BSNU-2019»

У березні 2019 року Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили планує проведення конкурсу студентських проектів «Startup BSNU-2019».

Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій.

Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems та ін.

У заході можуть брати участь студенти всіх курсів та спеціальностей факультету комп’ютерних наук та інших факультетів університету.

Цінність таких заходів та конкурсів дуже велика, оскільки студенти вчаться думати, розвиватися, бути корисними, планувати своє майбутнє й організовувати свій час.

До участі в заході залучаються IT-компанії Миколаєва як у якості членів журі, так і в якості спонсорів. ІТ-спільнота міста активно підтримує проведення подібних заходів, адже вони дозволяють виявляти активну та креативну молодь, підвищує мотивацію студентів  до опанування новими знаннями.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77