Факультет фізичного виховання та спорту провів конференції до ХХVI «Могилянських читань»

7 листопада 2023 року на факультеті фізичного виховання і спорту  відбулася пленарна сесія ХХVI Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Могилянські читання – 2023: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти».

Конференція проходила за такими тематичними напрямками:

Сучасні напрямки та методи фізкультурно-спортивної реабілітації;

Оптимізація процесу фізичного виховання оздоровчо-рекреаційними засобами та їх вплив на динаміку показників функціонального стану організму студентської молоді;

Сучасні оздоровчо-педагогічні технології у фізичному вихованні.

У роботі конференції взяли участь понад 30 науковців, викладачів, молодих вчених та студентів із семи закладів вищої освіти та наукових установ України та Польщі.

Під час роботи конференції дослідники опрацювали важливі науково-теоретичні та практичні проблеми дослідження у фізичній культурі та спорті України в умовах військового стану. Учасники науково-практичної конференції створили надійну платформу для реалізації ефективної практики вирішення проблем фізичної культури та спорту в умовах військових дій та відновлення соціально-економічного розвитку країни у повоєнний період.

Також у рамках “Могилянських читань” провели Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми фізичного виховання, спорту та фізкультурно – спортивної реабілітації».

Учасників конференції привітали Юлай Тупєєв кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту, в.о. декана факультету фізичного виховання і спорту; Сергій Гетманцев, кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри медико-біологічних основ спорту та фізкультурно-спортивної реабілітації; Надія Довгань доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту; Генадій Жигадло кандидат педагогічних наук  доцент,  завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.

В роботі конференції взяли участь понад 40 студентів та магістрантів, які представили матеріали своїх досліджень. Саме вони презентувували 34 тези доповідей.

Усі учасники конференції отримали іменні сертифікати факультету фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили, а кращі доповіді були відмічені почесними грамотами.

Організатори конференції дякують всім учасникам та запрошують до подальшої співпраці!