Факультет фізичного виховання та спорту: про досягення студентів

Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Факультету фізичного виховання та спорту!

Студентка Факультету фізичного виховання та спорту Ганна Антикало має такі досягнення:

чемпіонка України на Чемпіонаті України з дзюдо (категорія до 70кг, серед молоді до 23 років);

1 місце на ХIV літній  Універсіаді  України з дзюдо ( категорія до 70кг);

чемпіонка Європи із самбо (категорія до 68 кг, серед дорослих) на чемпіонаті Європи;

бронзова нагорода з дзюдо (вагова категорія до 70 кг) на ХХХ Всесвітній літній універсіаді у м. Неаполь, Італія!

Студент  Дмитро Кривда – срібний призер на Чемпіонаті Євразії з карате.

Анатолій Хлюстін  – бронзовий призер у рейтинговому турнірі (вагова категорія  85кг) на змаганнях Кубку Європи з сумо. А також І командне місце та ІІІ в індивідуальному заліку (вагова категорія 85 кг) на змаганнях із сумо на Чемпіонаті Європи.

Студенти Факультету фізичного виховання та спорту одержали І місце в змаганнях з настільного тенісу в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів університетів 2018-2019.

У рамках XIV літньої Універсіади України на змаганнях з фехтування здобув Олександр Каракай, а бронзу – Юрій Нікітін. Анастасія Копиця – бронзовий призер з фехтування серед дівчат.