Факультет фізичного виховання та спорту: про досягення студентів

Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Факультету фізичного виховання та спорту!

Студентка Факультету фізичного виховання та спорту Ганна Антикало має такі досягнення:

чемпіонка України на Чемпіонаті України з дзюдо (категорія до 70кг, серед молоді до 23 років);

1 місце на ХIV літній  Універсіаді  України з дзюдо ( категорія до 70кг);

чемпіонка Європи із самбо (категорія до 68 кг, серед дорослих) на чемпіонаті Європи;

бронзова нагорода з дзюдо (вагова категорія до 70 кг) на ХХХ Всесвітній літній універсіаді у м. Неаполь, Італія!

Студент  Дмитро Кривда – срібний призер на Чемпіонаті Євразії з карате.

Анатолій Хлюстін  – бронзовий призер у рейтинговому турнірі (вагова категорія  85кг) на змаганнях Кубку Європи з сумо. А також І командне місце та ІІІ в індивідуальному заліку (вагова категорія 85 кг) на змаганнях із сумо на Чемпіонаті Європи.

Студенти Факультету фізичного виховання та спорту одержали І місце в змаганнях з настільного тенісу в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів університетів 2018-2019.

У рамках XIV літньої Універсіади України на змаганнях з фехтування здобув Олександр Каракай, а бронзу – Юрій Нікітін. Анастасія Копиця – бронзовий призер з фехтування серед дівчат.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!