Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили провів захід «Мінна безпека з елементами футболу»

На факультеті фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся спортивно-просвітницький захід «Мінна безпека з елементами футболу». Протягом заходу студенти за допомогою вправ з м‘ячем вчилися розпізнавати та реагувати на небезпеку, що виникла у зв‘язку з агресією сусідньої держави.

В заході взяли участь близько 40 студентів перших-четвертих курсів.

Тренінг провела магістратка 5 курсу навчання, тренер-викладач з жіночого футболу та суддя Яна Манчик.

Проєкт реалізується в Україні Асоціацією аматорського футболу України спільно з міжнародною організацією Spirit of Soccer, за підтримки Державного департаменту США та є однією з програм, спрямованих на зменшення можливих наслідків небезпечного та незаконно розповсюдженого застосування військової зброї в цивільному середовищі.

Організаторами заходу виступили студентський декан Марія Птічкіна та старости груп.

А після завершення навчання учасники отримали подарунки від організації.

Дякуємо всім хто посприяв реалізації заходу та безсумнівно повипливав на життя та безпеку студентів-учасників заходу!