Факультет філології та факультет політичних наук ЧНУ виступили співорганізаторами міжнародної конференції «En el eje del Hispanismo. Ucrania-Polonia-España»

28 травня 2021 року доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили Анастасія  Хмель взяла участь як модератор третьої секції та мала можливість виступити із темою «Скептики серед іспанських політиків: загальний огляд» у міжнародній конференції «En el eje del Hispanismo. Ucrania-Polonia-España».

Факультети ЧНУ імені Петра Могили: Факультет Філології (в першу чергу, за підтримки декана – Олександра Пронкевича), Політичних наук і Факультет гуманітарних наук Університету Варшави (Польща) виступили основними організаторами зазначеної конференції, що проходила з 12:00 до 20:00 на платформі Google Meet.

Конференцію відкрили проф. Олександр Вікторович Пронкевич (декан Факультету філології ЧНУ імені Петра Могили), Патрісія Серрано Санчес (радниця Посольства Іспанії в Україні), Д. Гіллєрмо Ескрібано Мансано (заступник посла Іспанії в Польщі) та Робер А. Сухарскі (декан Факультету гуманітарних наук Університету Варшави).

З доповідями виступали: проф. Хосе Луїс Гомес Урданьєс (Університет Ла-Ріохи, Логроньо, Іспанія), проф. Олександр Пронкевич (декан Факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили), проф. Крістіна Гонсалес Кайзан (Варшавський університет), Патрісія Якубчік-Адамчік (Кельцький університет Яна Кохановського, Польща), проф. Валентина Годлевська (Державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, м. Вінниця, Україна), доцент Оксана Яковина, доцент Сезар Родрігес Оргаз (Національний університет дистанційної освіти, Мадрид, Іспанія), д-р. Мануель Карпіо (Університет Ла-Ріохи), дослідник Назар Олійник, доцент Анастасія Хмель (Чорноморський національний університет імені Петра Могили), проф. Ян Станіслав Цехановський (Варшавський університет), доцент Аліна Мозолевська (Чорноморський національний університет імені Петра Могили), проф. Хосе Луїс Орелла Мартінес (Університет Сан-Пабло, Мадрид, Іспанія).