Факультет економічних наук ЧНУ імені Петра Могили поглиблює міжнародну співпрацю: проходження стажування в Університеті Палермо (Італія) та розширення співпраці між університетами

Представники факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили поглиблюють міжнародну співпрацю: зокрема проходження стажування в Університеті Палермо (Італія) та розширення співпраці між університетами.

Незважаючи на складну ситуацію в Україні, введений воєнний стан, триває не лише поточна, а й перспективна робота.

У травні 2022 року завідувач кафедри фінансів і кредиту Катерина Черненок у складі делегації від ЧНУ імені Петра Могили  перебувала в Університеті Палермо (Італія). Результатом стало не лише проходження стажування (Staff Mobility for Training), але й домовленість із представниками економічного факультету університету-партнера про розширення співпраці між університетами, у тому числі в межах угоди про співпрацю за програмою академічної мобільності Еразмус+ Ка-107.

Тож студенти економічного факультету ЧНУ імені Петра Могили матимуть можливість проходити семестрове навчання в Університеті Палермо, а викладачі – стажуватися та викладати.