Фаховий тренінг для студентів-фінансистів

26 березня 2018 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили було проведено фаховий тренінг для студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» на тему: ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ під керівництвом к.е.н., доц. Тетяни Анатоліївни Конєвої.

Під час тренінгу студенти ознайомилися із фінансовою звітністю відомих підприємств переробної промисловості України у сфері перероблення молока, виробництва масла та сиру.

Було визначено характерні особливості пасивів даних суб’єктів господарювання, напрямки їхньої операційної та інвестиційної діяльності, тенденції у формуванні їхнього прибутку та грошових потоків.

Увагу було приділено причинам об’єднання досліджуваних підприємств у холдинг, встановлено позитивний та негативний вплив даного процесу на розподіл ресурсів серед його учасників та на їхній фінансовий стан.

Вітаємо! Бажаємо студентам факультету економічних наук спеціальності «Фінанси і кредит» подальших звершень у навчанні та науковій роботі!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77