Фаховий тренінг для студентів-фінансистів

26 березня 2018 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили було проведено фаховий тренінг для студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» на тему: ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ під керівництвом к.е.н., доц. Тетяни Анатоліївни Конєвої.

Під час тренінгу студенти ознайомилися із фінансовою звітністю відомих підприємств переробної промисловості України у сфері перероблення молока, виробництва масла та сиру.

Було визначено характерні особливості пасивів даних суб’єктів господарювання, напрямки їхньої операційної та інвестиційної діяльності, тенденції у формуванні їхнього прибутку та грошових потоків.

Увагу було приділено причинам об’єднання досліджуваних підприємств у холдинг, встановлено позитивний та негативний вплив даного процесу на розподіл ресурсів серед його учасників та на їхній фінансовий стан.

Вітаємо! Бажаємо студентам факультету економічних наук спеціальності «Фінанси і кредит» подальших звершень у навчанні та науковій роботі!