Ерудити факультетів комп’ютерних та економічних наук позмагалися у IT-грі «GEEKS QUIZ»

20 червня 2018 р. в читальній залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася інтелектуальна гра «GEEKS QUIZ» на IT-тематику, організована викладачами та студентами факультету комп’ютерних наук. Специфікою заходу стала мова проведення – англійська. Знання мови є вагомим фактором у професії, пов’язаній з комп’ютерними технологіями, тим більше, у сучасному світі майже 2,5 мільярди людей спілкуються та вивчають англійську. Саме тому, викладачі регулярно заохочують студентів до її вивчення та сприяють закріпленню та збагаченню здобутих знань.

Гра «GEEKS QUIZ» налічувала 60 учасників – 10 команд факультету комп’ютерних наук та 1 команду з факультету економічних наук.

Конкурсанти виявили неабияку ерудицію, продемонстрували здібності креативного мислення у процесі пошуку нетривіальних рішень, а також порадували гарним володінням англійською мовою.

Дякуємо всім учасникам та організаторам за чудово проведений час!

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.