Ерудити факультетів комп’ютерних та економічних наук позмагалися у IT-грі «GEEKS QUIZ»

20 червня 2018 р. в читальній залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася інтелектуальна гра «GEEKS QUIZ» на IT-тематику, організована викладачами та студентами факультету комп’ютерних наук. Специфікою заходу стала мова проведення – англійська. Знання мови є вагомим фактором у професії, пов’язаній з комп’ютерними технологіями, тим більше, у сучасному світі майже 2,5 мільярди людей спілкуються та вивчають англійську. Саме тому, викладачі регулярно заохочують студентів до її вивчення та сприяють закріпленню та збагаченню здобутих знань.

Гра «GEEKS QUIZ» налічувала 60 учасників – 10 команд факультету комп’ютерних наук та 1 команду з факультету економічних наук.

Конкурсанти виявили неабияку ерудицію, продемонстрували здібності креативного мислення у процесі пошуку нетривіальних рішень, а також порадували гарним володінням англійською мовою.

Дякуємо всім учасникам та організаторам за чудово проведений час!

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”