ERASMUS+ запрошує на семестр у Німеччину

Університет BTU Cottbus-Senftenberg (Німеччина) оголошує набір на семестрове навчання.

4 місяці, протягом літнього семестру 2024 року (квітень – вересень), яке профінансовано Грантом ERASMUS+ .

Що фінансується? – ERASMUS+ надає щомісячну стипендію в розмірі 1.100 євро на семестр навчання за кордоном в BTU Cottbus-Senftenberg (Німеччина). Крім того, стипендіати отримають одноразову субсидію у розмірі 275 євро на покриття транспортних витрат. витрат на проїзд. Грант не включає медичне страхування, страхування від нещасних випадків та особистої відповідальності.

Хто може брати участь? – Студенти спеціальностей «Архітектура та будівництво», «Геодезя та землеустрій».

Необхідні документи для участі:

1. Заява на ім’я ректора (з візою декана та фінансово-планового відділу,що у вас немає боргів);

2.Скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;

3.CV за структурою Europass (як за посиланням :http://europa.eu/europass/uk англійською мовою);

1. Motivation Letter (Мотиваційний лист, англійською мовою);

5. Student CERTIFICATE (Довідка з деканату про те, що ви є студентом , англійською мовою);

1. Transcript of Records (Виписка оцінок за весь період навчання , англійською мовою);
  2. Сертифікат, що підтверджує знання англійської  або німецької мов не нижче рівня В1. У разі відсутності сертифікату, обов’язкова участь у тестуванні.

Крайня дата подання документів – 1 грудня.

Запрошуємо студентів спеціальності «Геодезя та землеустрій» спробувати власні сили, та провести семестр у Німеччині!