«English Speaking club» у ЧНУ імені Петра Могили


«English Speaking club» заснований Оксаною Коваленко – викладачем кафедри англійської мови факультету філології ЧНУ імені Петра Могили. Ідея створити клуб з’явилась ще давно, але втілити її в життя вдалось лише цієї осені.

«English Speaking club» працює за таким принципом: учасники щомісяця зустрічаються з цікавими людьми, які добре знають англійську або є носіями мови, і ті проводять тренінг або обговорення на певну тему, в якій вони є експертами.

У листопаді відбулась перша зустріч клубу з підприємцем і політиком Оленою Карою. Темою для обговорення стала ідея «Української мрії».

 Друга зустріч  «Leadership in the 21st  century» була присвячена формуванню лідерських здібностей. Гостем став австралійський бізнесмен Бенджамін Сміт. В Австралії він працював заступником директора компанії у великій мережі книжкових магазинів, де  річний обіг сягав майже п’яти мільярдів доларів. Зараз Бенджамін пішов з компанії, залишившись її акціонером.

На зустрічі розповідав про те як стати лідером, бути мотивованим та йти до кінця задля досягнення своїх цілей.  Поспілкуватися з гостем прийшло близько 20 учасників.

Найближче зібрання клубу заплановане на кінець січня 2021 року. Гостем має виступити фільммейкер з Лас-Вегасу. Взяти участь у заходах клубу може кожен охочий.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …