Енергоефективність. Відновлювана енергетика: кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили презентувала нову тему для обговорення

6 березня 2024 року відбулась зустріч учасників Міждисциплінарних студій «Європейські зелені виміри». Тему «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» представив доцент кафедри екології Віктор Смирнов.

На зустрічі обговорились проблемні питання енергоефективності та енергозбереження в Європейському Союзі, Директиву 2009/28ЄС, енергетичну ситуацію в України, цільову програму енергоефективності на 2022-2026 роки, національний план дій з енергоефективності на період до 2030 року, концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року, відновлювані джерела енергії та ініціативи в сфері розвитку біоенергетики.

Спікер підсумував, що глобальний енергетичний ландшафт буде швидко змінюватися, оскільки світ починає переходити на природні джерела енергетики.

Нагадуємо, що Міждисциплінарні студії «Європейські зелені виміри» відбуваються в межах Міжнародного проєкту за підтримки Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне_Кафедра.

Переглянути запис зустрічі можна за посиланням.