Elsevier запрошує на вебінар “Метрики Scopus: CiteScore, SJR, h-index та інші”

Вітаємо!

Elsevier запрошує Вас на майбутній вебінар “Метрики Scopus: CiteScore, SJR, h-index та інші”, який заплановано на 23 жовтня 2018 та буде присвячений таким питанням:

• феномен наукового цитування. Неоднозначність зв’язку між кількістю цитувань, впливовістю та якістю публікацій;
  • індекс Гірша для науковців, підрозділів та установ: плюси та мінуси використання;
  • журнальні метрики CiteScore, SCImago Journal Rank (SJR indicator), Source-Normalized Impact per Paper (SNIP), квартилі та перцентилі журналів;
  • Field-Weighted Citation Impact (FWCI) – “нормалізована” кількість цитувань, як справедливіший показник оцінки публікацій;
  • Відповідальне використання науково-метричних показників.

Вебінар буде проведений українською мовою. Під час вебінару Ви матимете змогу поставити запитання та попросити про демонстрацію певних функцій.

Для участі в цьому вебінарі, будь ласка, зареєструйтесь тут.

Буду вдячний, якщо Ви поділитесь запрошенням на цей вебінар з іншими!

Це один вебінар із серії. Ви можете подивитися записи попередніх, або зареєструватися для участі у наступних вебінарах:

– Пошук у Scopus: найкращі практики

– Scopus: вміст та основні функції

– Бібліографічний менеджер Mendeley: перше знайомство

Зв’яжіться зі мною у разі виникнення будь-яких питань чи пропозицій, про які хотіли б почути під час вебінару. З нетерпінням чекатиму зустрічі онлайн.

З повагою,

Сергій Назаровець, тренер Elsevier

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.