Електронний квиток та знижки для студентів

Відтепер українські студенти мають можливість скористатись цифровим студентським квитком. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України. За інформацією Мінцифри, тестування цифрового квитка тривало понад 3 тижні. Участь у тестуванні взяли майже 10 тисяч студентів. Скористатись е-студентським квитком зможуть понад 877 тисяч українських студентів.

Оцифрування квитків відбуватиметься за згоди особи на використання даних, зокрема персональних, що містяться в Реєстрі студентських (учнівських) квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Е-квиток формуватиметься автоматично за умови наявності усіх необхідних відомостей про студентський/учнівський квиток державного зразка в Реєстрі ЄДЕБО та міститиме унікальний електронний ідентифікатор – QR-код. Перевірка достовірності е-квитка відбуватиметься за допомогою технічних засобів без додаткового пред’явлення документа, що посвідчує особу. Пред’являти сам е-квиток студента можна буде за допомогою додатку «Дія» на смартфоні.

Після карантину за студентським квитком у смартфоні студенти зможуть отримати 50% знижку на проїзд залізницею в плацкартних вагонах, а також здійснити посадку на поїзд, скористатись знижками в музеях та інших державних установах у сфері культури: це навіть можуть бути кінотеатри, розважальні центри та торговельні компанії, отримати знижку на проїзд у комунальному громадському міському чи приміському транспорті тощо.

Також нагадуємо, що студентський квиток іноді надає знижки на підписки на різні сервіси. Серед них і lifecellCampus, який надає додаткові переваги та знижки всім студентам, які зареєструвалися на сайті програми за допомогою дійсного студентського квитка. Ця програма доступна для всіх студентів, що навчаються в коледжах, училищах, технікумах та вищих навчальних закладах, незалежно від оператора зв’язку, яким вони користуються. Всі актуальні пропозиції для студентів доступні на сайті.

Серед пропозицій, які надає студентам lifecellCampus:

• 50 ГБ у хмарному сховищі lifebox. 12 місяців безкоштовно, далі – 24,99 грн на 30 днів.
  • знижка15% на ТОП-тарифи lifecell
  • знижку 100% на один із 180 IT-курсів
  • 20% на аксесуари Tronsmart, Toto, Awei
  • -100% на доставку з супермаркетів.
  • -15% на електронні книги
  • -15% на підручники
  • -100% на третю річ
  • -1000 грн на навчання програмуванню

Детальніше про всі пропозиції можна дізнатися за посиланням.