Експрес-курс для студентів-юристів!


Експрес-курс «The art of mooting: коли участь – це вже перемога» – це всеукраїнський дводенний захід, який складатиметься з серії майстер-класів/воркшопів, спрямованих на підвищення вміння студентів-правників брати участь у національних та міжнародних судових змаганнях, а ще з ознайомчих презентацій міжнародних судових змагань. А також це унікальна можливість для студентів-юристів від ELSA Lviv та Lviv Moot Court Society дізнатись все та навіть більше про судові змагання.

На курсі ти зможеш дізнатись:

  • Що таке судові змагання та як взяти участь в них;
  • Як найпродуктивніше організувати роботу твоєї команди (тімбілдінг, фандрайзинг, пошук тренерів);
  • Що таке письмовий меморандум, і як його написати так, щоб він привів тебе до перемоги;
  • Як підготуватись до усного виступу перед суддівською колегією.
  • Окрім того, зможеш повністю прокачати свої ораторські здібності та почути історії успіху та невдач від досвідчених учасників.

Мета курсу: заохотити студентів-правників до участі в судових змаганнях/дебатах, які проводяться під егідою ELSA та інших організацій, а також підвищити якість їхньої участі.

Де? Львів, вулиця Січових Стрільців, 14.

Коли? 21 – 22 вересня.

Фінансування:

  • повна вартість – 250 гривень;
  • члени ELSA та Lviv Moot Court Society – 200 гривень;
  • у разі відмови від участі у заході кошти не повертаються.

Вимоги:

  • до участі запрошуються студенти I-VI курсів закладів вищої освіти України, які навчаються за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність».

Подати заявку

Дедлайн: 15 вересня

Деталі

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …