Експрес-курс для студентів-юристів!


Експрес-курс «The art of mooting: коли участь – це вже перемога» – це всеукраїнський дводенний захід, який складатиметься з серії майстер-класів/воркшопів, спрямованих на підвищення вміння студентів-правників брати участь у національних та міжнародних судових змаганнях, а ще з ознайомчих презентацій міжнародних судових змагань. А також це унікальна можливість для студентів-юристів від ELSA Lviv та Lviv Moot Court Society дізнатись все та навіть більше про судові змагання.

На курсі ти зможеш дізнатись:

  • Що таке судові змагання та як взяти участь в них;
  • Як найпродуктивніше організувати роботу твоєї команди (тімбілдінг, фандрайзинг, пошук тренерів);
  • Що таке письмовий меморандум, і як його написати так, щоб він привів тебе до перемоги;
  • Як підготуватись до усного виступу перед суддівською колегією.
  • Окрім того, зможеш повністю прокачати свої ораторські здібності та почути історії успіху та невдач від досвідчених учасників.

Мета курсу: заохотити студентів-правників до участі в судових змаганнях/дебатах, які проводяться під егідою ELSA та інших організацій, а також підвищити якість їхньої участі.

Де? Львів, вулиця Січових Стрільців, 14.

Коли? 21 – 22 вересня.

Фінансування:

  • повна вартість – 250 гривень;
  • члени ELSA та Lviv Moot Court Society – 200 гривень;
  • у разі відмови від участі у заході кошти не повертаються.

Вимоги:

  • до участі запрошуються студенти I-VI курсів закладів вищої освіти України, які навчаються за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність».

Подати заявку

Дедлайн: 15 вересня

Деталі

 

Події та оголошення


вересня
26
Запрошуємо на зустріч з представниками «Inter Agro Image»

26 вересня об 11.50 відбудеться зустріч з представниками «Inter Agro Image» для студентів 1-3, 5 курсів. На зустрічі обговорюватимуть питання стажування за кордоном та програми 2020 року.

вересня
30
Cтажування в Ubisoft Coding Campus!

Можливість пройти стажування в одній з провідних компаній світу, світу, що спеціалізується на розробці відеоігор! Ubisoft – одна з провідних компаній світу, що спеціалізується на розробці відеоігор. Ubisoft розробникблокбастерів,якот:Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®. CodingCampus – …

Шукаємо перекладачів польської мови!

Компанія “Так Треба Продакшн” шукає перекладачів польської мови для перекладів фільмів, серіалів, мультфільмів тощо. “Так Треба Продакшн”– найбільша на українському медіа-ринку компанія, що спеціалізується на дубляжі, субтитруванні та адаптації. Потрібні впевнені перекладачі з рівнем мови B1 і вище, які готові …