Екскурсія до відділення банку та особисте знайомство з директором відділення

Дізнатись з середини «кухню» банку одного з провідних банків України Credit Agricole мали можливість студенти 4 курсу спеціальності «Фінанси». З основними особливостями роботи банку познайомила нас директор відділення Оксана Євгенівна Васильченко. Окремі з них…

Всі співробітники банку проходять обов’язкове навчання. Окрім різних банківських нюансів велика увага приділяється вивченню банківської етики, стандартів обслуговування клієнтів.

Банки з іноземним капіталом мають достатньо власного капіталу для кредитування клієнтів, тому у них немає необхідності придбання у великій кількості сторонніх коштів (залучення депозитів). Звідси вони пропонують низьку ставку депозитів.

У Франції велика частина відділень банку є віртуальними, тобто працюють без персоналу!!! Максимум у відділенні знаходиться у співробітник. Клієнт приходить до банку и за допомогою терміналів та автоматів з сенсорними екранами сам виконує всі необхідні операції. При цьому відсутні будь-які паперові документи. Все необхідне надсилається клієнту на його електронну пошту. Задача того єдиного банківського співробітника – подавати клієнту каву/чай.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77