Екскурсія в Миколаївський музей суднобудування і флоту для студентів-економістів


Студенти 118 групи економічного факультету 14 лютого 2019 відвідали Миколаївський музей суднобудування і флоту. Сьогодні музей є візитною карткою міста Миколаєва та єдиним у державі музеєм суднобудування. Протягом 1794-1900 рр. будинок слугував помешканням та канцелярією головних командирів Чорноморського флоту.

Студенти дізналися про етапи розвитку суднобудування в Північному Причорномор’ї, починаючи зі стародавніх часів, процес створення Чорноморського флоту, розвиток суднобудівних підприємств, історію кораблів, побудованих у Миколаєві. У музеї представлено близько 100 моделей кораблів. Одним з найцікавіших музейних експонатів є діорама «Будівництво кораблів на Миколаївському адміралтействі в 1-й чверті XIX ст.», автор та виконавець якої лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка художник Віктор Семерньов.

Екскурсія дала змогу студентам помандрувати історичними морськими стежинами нашого краю, ознайомитися з унікальною історичною, культурною спадщиною та викликала неймовірні враження.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.