Екскурсія в Миколаївський музей суднобудування і флоту для студентів-економістів

Студенти 118 групи економічного факультету 14 лютого 2019 відвідали Миколаївський музей суднобудування і флоту. Сьогодні музей є візитною карткою міста Миколаєва та єдиним у державі музеєм суднобудування. Протягом 1794-1900 рр. будинок слугував помешканням та канцелярією головних командирів Чорноморського флоту.

Студенти дізналися про етапи розвитку суднобудування в Північному Причорномор’ї, починаючи зі стародавніх часів, процес створення Чорноморського флоту, розвиток суднобудівних підприємств, історію кораблів, побудованих у Миколаєві. У музеї представлено близько 100 моделей кораблів. Одним з найцікавіших музейних експонатів є діорама «Будівництво кораблів на Миколаївському адміралтействі в 1-й чверті XIX ст.», автор та виконавець якої лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка художник Віктор Семерньов.

Екскурсія дала змогу студентам помандрувати історичними морськими стежинами нашого краю, ознайомитися з унікальною історичною, культурною спадщиною та викликала неймовірні враження.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.