Екскурсія в Миколаївський музей суднобудування і флоту для студентів-економістів

Студенти 118 групи економічного факультету 14 лютого 2019 відвідали Миколаївський музей суднобудування і флоту. Сьогодні музей є візитною карткою міста Миколаєва та єдиним у державі музеєм суднобудування. Протягом 1794-1900 рр. будинок слугував помешканням та канцелярією головних командирів Чорноморського флоту.

Студенти дізналися про етапи розвитку суднобудування в Північному Причорномор’ї, починаючи зі стародавніх часів, процес створення Чорноморського флоту, розвиток суднобудівних підприємств, історію кораблів, побудованих у Миколаєві. У музеї представлено близько 100 моделей кораблів. Одним з найцікавіших музейних експонатів є діорама «Будівництво кораблів на Миколаївському адміралтействі в 1-й чверті XIX ст.», автор та виконавець якої лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка художник Віктор Семерньов.

Екскурсія дала змогу студентам помандрувати історичними морськими стежинами нашого краю, ознайомитися з унікальною історичною, культурною спадщиною та викликала неймовірні враження.