Екскурсія в IT-компанію GeeksForLess для студентів-комп’ютерників

21 лютого 2019 р. студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили відвідали IT-компанію GeeksForLess.

У рамках екскурсії відбулося декілька цікавих зустрічей. Так, наприклад, провідні фахівці компанії Владимир Крепец та Олександр Чубирка розповіли про можливості та перспективи backend розробки. iOS-розробники Олексій Максименко та Андрій Олійник продемонстрували demo-версії власних проектів, розказуючи студентам, на які саме технології та мови програмування слід звернути особливу увагу. Наприкінці зустрічі HR Ekaterina Fedotova та PM Олександра Іванченко розповіли про вакансії та можливості працевлаштування в компанії. Також студенти отримали подарунки від GeeksForLess. Зазаначимо, що під час екскурсії всюди зустрічалися знайомі обличчя випускників Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між факультетом та компанією GeeksForLess.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.