Екскурсія в IT-компанію GeeksForLess для студентів-комп’ютерників


21 лютого 2019 р. студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили відвідали IT-компанію GeeksForLess.

У рамках екскурсії відбулося декілька цікавих зустрічей. Так, наприклад, провідні фахівці компанії Владимир Крепец та Олександр Чубирка розповіли про можливості та перспективи backend розробки. iOS-розробники Олексій Максименко та Андрій Олійник продемонстрували demo-версії власних проектів, розказуючи студентам, на які саме технології та мови програмування слід звернути особливу увагу. Наприкінці зустрічі HR Ekaterina Fedotova та PM Олександра Іванченко розповіли про вакансії та можливості працевлаштування в компанії. Також студенти отримали подарунки від GeeksForLess. Зазаначимо, що під час екскурсії всюди зустрічалися знайомі обличчя випускників Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між факультетом та компанією GeeksForLess.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …