Екскурсія в IT-компанію GeeksForLess для студентів-комп’ютерників

21 лютого 2019 р. студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили відвідали IT-компанію GeeksForLess.

У рамках екскурсії відбулося декілька цікавих зустрічей. Так, наприклад, провідні фахівці компанії Владимир Крепец та Олександр Чубирка розповіли про можливості та перспективи backend розробки. iOS-розробники Олексій Максименко та Андрій Олійник продемонстрували demo-версії власних проектів, розказуючи студентам, на які саме технології та мови програмування слід звернути особливу увагу. Наприкінці зустрічі HR Ekaterina Fedotova та PM Олександра Іванченко розповіли про вакансії та можливості працевлаштування в компанії. Також студенти отримали подарунки від GeeksForLess. Зазаначимо, що під час екскурсії всюди зустрічалися знайомі обличчя випускників Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між факультетом та компанією GeeksForLess.