Екскурсія університетом для вчителів шкіл Миколаївської області

22 січня 2019 р. для вчителів української мови та літератури Миколаївської області згідно з угодою про співпрацю між Інститутом філології ЧНУ ім. Петра Могили та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (директор  – професор В. Шуляр) була проведена ознайомча екскурсія нашим університетом. Зустрічі проводяться щомісячно кафедрою української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили.

Цього разу координатором заходу була доцент кафедри Владлена Руссова. Владлена Миколаївна прочитала лекцію на тему «Сучасна українська література». Варто зазначити, що кожного разу тематика лекцій різна: літературознавча або мовознавча. Також гості університету відвідали галерею та музейну кімнату університету.