Екскурсія студентів економічного факультету ЧНУ ім. Петра Могили на ДП «Миколаївський суднобудівний завод»

Студенти-економісти відвідали Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод»  з метою отримання інформації  про сучасний стан та  історичне минуле одного з велетнів суднобудування, зі стапелів якого було спущено на воду сотні суден, військових кораблів, у виробничих цехах якого набуло професійного досвіду не одне покоління корабелів.

Студенти 415 і 311 груп (керівник кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва Міцкевич Н.В.) ознайомились  з експозицією музею, що знаходиться в споруді, яка збереглась з XIX cт. і пам’ятає історичні події двох століть. Змістовну екскурсію залами музею провела екскурсовод  Лаврусик Ольга Миколаївна, яка розповіла студентам про: необхідність розвитку суднобудування на півдні нашої країни; заснування міста Миколаєва, названого на честь Святого Миколая; перші парусні кораблі та сучасні лайнери світового масштабу.

Студенти мали змогу оглянути  крейсер «Україна», який знаходиться на території ДП «Миколаївський суднобудівний завод», оцінити міць корабля та його силу.

Майбутні економісти вдячні заводчанам за збереження історичних цінностей, їх невтомну працю  і добрий приклад наступним поколінням.