Екскурсія студентів економічного факультету ЧНУ ім. Петра Могили на ДП «Миколаївський суднобудівний завод»


Студенти-економісти відвідали Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод»  з метою отримання інформації  про сучасний стан та  історичне минуле одного з велетнів суднобудування, зі стапелів якого було спущено на воду сотні суден, військових кораблів, у виробничих цехах якого набуло професійного досвіду не одне покоління корабелів.

Студенти 415 і 311 груп (керівник кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва Міцкевич Н.В.) ознайомились  з експозицією музею, що знаходиться в споруді, яка збереглась з XIX cт. і пам’ятає історичні події двох століть. Змістовну екскурсію залами музею провела екскурсовод  Лаврусик Ольга Миколаївна, яка розповіла студентам про: необхідність розвитку суднобудування на півдні нашої країни; заснування міста Миколаєва, названого на честь Святого Миколая; перші парусні кораблі та сучасні лайнери світового масштабу.

Студенти мали змогу оглянути  крейсер «Україна», який знаходиться на території ДП «Миколаївський суднобудівний завод», оцінити міць корабля та його силу.

Майбутні економісти вдячні заводчанам за збереження історичних цінностей, їх невтомну працю  і добрий приклад наступним поколінням.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …