Екскурсія студентів-екологів до Миколаївського суднобудівного заводу «Океан»

23 квітня в рамках викладання дисциплін природооохоронного спрямування студенти-екологи ЧНУ імені Петра Могили відвідали ПАТ Миколаївський суднобудівний завод «Океан».

На початку екскурсії студенти були ознайомлені з технікою безпеки та отримали засоби індивідуального захисту, дізналися що роботи під час надзвичайних ситуацій.

Після попередньої підготовки майбутні екологи відправилися в захоплюючу подорож територією заводу та дізналися історію створення заводу. ПАТ «Океан» був заснований у 1951 році. Протягом перших 20 років роботи завод випустив більше 200 одиниць суднобудівної продукції, серед яких: 7 морських суховантажів типу «Іргиз», 46 рефрижераторів типу «Таврія», 2 лісовози типу «Малоярославець» та 12 лісовозів типу «Сибірліс», проект 450Б, 15 траулерівтипу «Алтай».

Окрім того, майбутні природоохоронці ознайомились з основними етапами суднобудування, основними напрямками роботи та потужностями заводу. На власні очі побачили процес підготовки металу, його нарізання, зварювання та фарбування; навідалися до відкритого будівельного майданчика, 120-метрового добудовчого причалу, закритого елінгу, а також складально-зварювального цеху та сухого доку з двома кранами вантажопідйомністю 320 тон кожен.

Студенти-екологи висловили вдячність за надану можливість відвідати Миколаївський суднобудівний завод «Океан» та отриманні знання.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).