Екскурсія студентів-екологів до Миколаївського суднобудівного заводу «Океан»

23 квітня в рамках викладання дисциплін природооохоронного спрямування студенти-екологи ЧНУ імені Петра Могили відвідали ПАТ Миколаївський суднобудівний завод «Океан».

На початку екскурсії студенти були ознайомлені з технікою безпеки та отримали засоби індивідуального захисту, дізналися що роботи під час надзвичайних ситуацій.

Після попередньої підготовки майбутні екологи відправилися в захоплюючу подорож територією заводу та дізналися історію створення заводу. ПАТ «Океан» був заснований у 1951 році. Протягом перших 20 років роботи завод випустив більше 200 одиниць суднобудівної продукції, серед яких: 7 морських суховантажів типу «Іргиз», 46 рефрижераторів типу «Таврія», 2 лісовози типу «Малоярославець» та 12 лісовозів типу «Сибірліс», проект 450Б, 15 траулерівтипу «Алтай».

Окрім того, майбутні природоохоронці ознайомились з основними етапами суднобудування, основними напрямками роботи та потужностями заводу. На власні очі побачили процес підготовки металу, його нарізання, зварювання та фарбування; навідалися до відкритого будівельного майданчика, 120-метрового добудовчого причалу, закритого елінгу, а також складально-зварювального цеху та сухого доку з двома кранами вантажопідйомністю 320 тон кожен.

Студенти-екологи висловили вдячність за надану можливість відвідати Миколаївський суднобудівний завод «Океан» та отриманні знання.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”