Екскурсія студентів-екологів до Миколаївського суднобудівного заводу «Океан»

23 квітня в рамках викладання дисциплін природооохоронного спрямування студенти-екологи ЧНУ імені Петра Могили відвідали ПАТ Миколаївський суднобудівний завод «Океан».

На початку екскурсії студенти були ознайомлені з технікою безпеки та отримали засоби індивідуального захисту, дізналися що роботи під час надзвичайних ситуацій.

Після попередньої підготовки майбутні екологи відправилися в захоплюючу подорож територією заводу та дізналися історію створення заводу. ПАТ «Океан» був заснований у 1951 році. Протягом перших 20 років роботи завод випустив більше 200 одиниць суднобудівної продукції, серед яких: 7 морських суховантажів типу «Іргиз», 46 рефрижераторів типу «Таврія», 2 лісовози типу «Малоярославець» та 12 лісовозів типу «Сибірліс», проект 450Б, 15 траулерівтипу «Алтай».

Окрім того, майбутні природоохоронці ознайомились з основними етапами суднобудування, основними напрямками роботи та потужностями заводу. На власні очі побачили процес підготовки металу, його нарізання, зварювання та фарбування; навідалися до відкритого будівельного майданчика, 120-метрового добудовчого причалу, закритого елінгу, а також складально-зварювального цеху та сухого доку з двома кранами вантажопідйомністю 320 тон кожен.

Студенти-екологи висловили вдячність за надану можливість відвідати Миколаївський суднобудівний завод «Океан» та отриманні знання.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.