Екскурсія студентів-екологів до Миколаївського суднобудівного заводу «Океан»

23 квітня в рамках викладання дисциплін природооохоронного спрямування студенти-екологи ЧНУ імені Петра Могили відвідали ПАТ Миколаївський суднобудівний завод «Океан».

На початку екскурсії студенти були ознайомлені з технікою безпеки та отримали засоби індивідуального захисту, дізналися що роботи під час надзвичайних ситуацій.

Після попередньої підготовки майбутні екологи відправилися в захоплюючу подорож територією заводу та дізналися історію створення заводу. ПАТ «Океан» був заснований у 1951 році. Протягом перших 20 років роботи завод випустив більше 200 одиниць суднобудівної продукції, серед яких: 7 морських суховантажів типу «Іргиз», 46 рефрижераторів типу «Таврія», 2 лісовози типу «Малоярославець» та 12 лісовозів типу «Сибірліс», проект 450Б, 15 траулерівтипу «Алтай».

Окрім того, майбутні природоохоронці ознайомились з основними етапами суднобудування, основними напрямками роботи та потужностями заводу. На власні очі побачили процес підготовки металу, його нарізання, зварювання та фарбування; навідалися до відкритого будівельного майданчика, 120-метрового добудовчого причалу, закритого елінгу, а також складально-зварювального цеху та сухого доку з двома кранами вантажопідйомністю 320 тон кожен.

Студенти-екологи висловили вдячність за надану можливість відвідати Миколаївський суднобудівний завод «Океан» та отриманні знання.