Екскурсія студентів ЧНУ до Миколаївського регіонального управління ПАТ «ПриватБанк»

23 травня 2018 року студенти 2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» відвідали Миколаївське регіональне управління ПАТ «ПриватБанк».

На екскурсії студентів ознайомили з діяльністю банку, показали в режимі реального часу як працюють співробітники, висвітлили їх умови праці, функції і завдання. Фахівці установи також ознайомили присутніх з інформацією щодо продуктів, які пропонує банк клієнтам, новими проектами та сучасними технологіями обслуговування. Змістовною була інформація щодо особливостей працевлаштування в ПриватБанку, можливостей кар’єрного зростання. Також майбутні фінансисти дізнались про можливість проходження онлайн практики, після якої кращих зараховують до кадрового резерву банку.

Студенти побачили як працює сall-centre одного з найбільших банків України і поспілкувались з його керівником. Працівники банку дали студентам цінні поради щодо роботи в банківській сфері і розповіли про відкриті вакансії.

В цілому екскурсія була дуже цікавою та змістовною. Щиро вдячні за екскурсію керівнику напрямку трудових ресурсів (HR) Миколаївського регіонального управління Бірзул С.М. та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».