Екскурсія студентів ЧНУ до Миколаївського регіонального управління ПАТ «ПриватБанк»

23 травня 2018 року студенти 2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» відвідали Миколаївське регіональне управління ПАТ «ПриватБанк».

На екскурсії студентів ознайомили з діяльністю банку, показали в режимі реального часу як працюють співробітники, висвітлили їх умови праці, функції і завдання. Фахівці установи також ознайомили присутніх з інформацією щодо продуктів, які пропонує банк клієнтам, новими проектами та сучасними технологіями обслуговування. Змістовною була інформація щодо особливостей працевлаштування в ПриватБанку, можливостей кар’єрного зростання. Також майбутні фінансисти дізнались про можливість проходження онлайн практики, після якої кращих зараховують до кадрового резерву банку.

Студенти побачили як працює сall-centre одного з найбільших банків України і поспілкувались з його керівником. Працівники банку дали студентам цінні поради щодо роботи в банківській сфері і розповіли про відкриті вакансії.

В цілому екскурсія була дуже цікавою та змістовною. Щиро вдячні за екскурсію керівнику напрямку трудових ресурсів (HR) Миколаївського регіонального управління Бірзул С.М. та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!