Екскурсія на завод «Янтар», 415 група

Компанія Anheuser-Busch InBev – світовий лідер пивоваріння, яка входить до п’ятірки найбільших виробників споживчих товарів.

Anheuser-Busch InBev (Euronext: АВІ) — це публічна акціонерна компанія, розташована у місті Левен (Бельгія), з американськими депозитарними розписками на нью-йоркській фондовій біржі (NYSE: BUD). В Україні Anheuser-Busch InBev представляє компанія «САН ІнБев Україна», яка є визнаним лідером українського пивоварного ринку та  об’єднує Чернігівську, Харківську та Миколаївську броварні.

Вже традиційно економічний факультет влаштовує низку екскурсій, для того, щоб не тільки вивчати теорію, а й на практиці побачити: як функціонує підприємство, які економічні та технологічні процеси існують та взагалі як організовано підприємство.

1 листопада 415 група з куратором Нелею Василівною відвідали завод Янтар. Ми дізнались, що завод «Янтар» – це частина величезної корпорації Sun in Bev. На заводі головними правилами є чистота і безпека, тому в кожного був змінний одяг та взуття.

Ми побували у цехах, побачивши весь цикл виготовлення пива від поставки сировини до пакування на продаж.

Ми переконались, що на заводі панує спокій, кваліфікованість та повага співробітників. Створені всі умови для комфортної роботи.

Запрошуємо й вас долучатись до співпраці з економічним факультетом!

Exkursiya_na_Yantar

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.