Екскурсія на завод «Янтар», 415 група

Компанія Anheuser-Busch InBev – світовий лідер пивоваріння, яка входить до п’ятірки найбільших виробників споживчих товарів.

Anheuser-Busch InBev (Euronext: АВІ) — це публічна акціонерна компанія, розташована у місті Левен (Бельгія), з американськими депозитарними розписками на нью-йоркській фондовій біржі (NYSE: BUD). В Україні Anheuser-Busch InBev представляє компанія «САН ІнБев Україна», яка є визнаним лідером українського пивоварного ринку та  об’єднує Чернігівську, Харківську та Миколаївську броварні.

Вже традиційно економічний факультет влаштовує низку екскурсій, для того, щоб не тільки вивчати теорію, а й на практиці побачити: як функціонує підприємство, які економічні та технологічні процеси існують та взагалі як організовано підприємство.

1 листопада 415 група з куратором Нелею Василівною відвідали завод Янтар. Ми дізнались, що завод «Янтар» – це частина величезної корпорації Sun in Bev. На заводі головними правилами є чистота і безпека, тому в кожного був змінний одяг та взуття.

Ми побували у цехах, побачивши весь цикл виготовлення пива від поставки сировини до пакування на продаж.

Ми переконались, що на заводі панує спокій, кваліфікованість та повага співробітників. Створені всі умови для комфортної роботи.

Запрошуємо й вас долучатись до співпраці з економічним факультетом!

Exkursiya_na_Yantar

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!