Екскурсія на завод «Янтар», 415 група

Компанія Anheuser-Busch InBev – світовий лідер пивоваріння, яка входить до п’ятірки найбільших виробників споживчих товарів.

Anheuser-Busch InBev (Euronext: АВІ) — це публічна акціонерна компанія, розташована у місті Левен (Бельгія), з американськими депозитарними розписками на нью-йоркській фондовій біржі (NYSE: BUD). В Україні Anheuser-Busch InBev представляє компанія «САН ІнБев Україна», яка є визнаним лідером українського пивоварного ринку та  об’єднує Чернігівську, Харківську та Миколаївську броварні.

Вже традиційно економічний факультет влаштовує низку екскурсій, для того, щоб не тільки вивчати теорію, а й на практиці побачити: як функціонує підприємство, які економічні та технологічні процеси існують та взагалі як організовано підприємство.

1 листопада 415 група з куратором Нелею Василівною відвідали завод Янтар. Ми дізнались, що завод «Янтар» – це частина величезної корпорації Sun in Bev. На заводі головними правилами є чистота і безпека, тому в кожного був змінний одяг та взуття.

Ми побували у цехах, побачивши весь цикл виготовлення пива від поставки сировини до пакування на продаж.

Ми переконались, що на заводі панує спокій, кваліфікованість та повага співробітників. Створені всі умови для комфортної роботи.

Запрошуємо й вас долучатись до співпраці з економічним факультетом!

Exkursiya_na_Yantar

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …