Екскурсія на державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод»

Студенти 315 групи (дорадник – канд.екон.наук Міцкевич Н.В.) факультету економічних наук відвідали ДП «Миколаївський суднобудівний завод» (стара назва ДП «Суднобудівний завод ім.61 комунара») , що бере початок історії з 1788 року.

З 2011 року підприємство входило до складу держконцерну «Укроборонпром», спеціалізувалося на будівництві військових кораблів, виконувало  ремонтні роботи суден і десантних катерів для ВМФ України.

В музеї заводу студенти ознайомилися з історичним минулим, зафіксували  в пам’яті нелегку працю корабелів минулих поколінь, дізналися про теперішні проблеми заводу, якому в 2018 р. виповнюється 230 років.

Майбутні економісти вдячні директору музею Чорному І.І. та екскурсоводу Лаврусик О.М. за збережені експонати і змістовну екскурсію.