Екскурсія на державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод»

Студенти 315 групи (дорадник – канд.екон.наук Міцкевич Н.В.) факультету економічних наук відвідали ДП «Миколаївський суднобудівний завод» (стара назва ДП «Суднобудівний завод ім.61 комунара») , що бере початок історії з 1788 року.

З 2011 року підприємство входило до складу держконцерну «Укроборонпром», спеціалізувалося на будівництві військових кораблів, виконувало  ремонтні роботи суден і десантних катерів для ВМФ України.

В музеї заводу студенти ознайомилися з історичним минулим, зафіксували  в пам’яті нелегку працю корабелів минулих поколінь, дізналися про теперішні проблеми заводу, якому в 2018 р. виповнюється 230 років.

Майбутні економісти вдячні директору музею Чорному І.І. та екскурсоводу Лаврусик О.М. за збережені експонати і змістовну екскурсію.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».