Екскурсія Могилянки до Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова


18 жовтня в рамках  «Школи молодого вченого» студенти разом із заступником керівника школи Семенчук І.М. та ст. викладачем  Анисенко О.В. факультету економічних наук  відвідали Миколаївську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О. Гмирьова.

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова (далі – Бібліотека) заснована  у 1881 р. На сьогодні – це провідний просвітницький та культурний центр Миколаївської області, депозитарій краєзнавчих видань, найбільше книгосховище творів друку на півдні України, де зберігається близько 2,5 млн. книг, періодичних видань, аудіовізуальних і образотворчих матеріалів, карт та інших документів з усіх галузей знань 44 мовами світу. Фондами бібліотеки користуються 28 тис. читачів, яким щороку видається понад 750,0 тис. примірників видань та 5 тис. бібліографічних довідок та консультацій. До послуг користувачів 6 спеціалізованих читальних залів, Центр електронних засобів інформації та Інтернет-центр.

Метою заходу було ознайомлення студентів з фондами наукової, художньої та пізнавальної літератури бібліотеки, а також із сучасними можливостями установи.

Працівники бібліотеки ознайомили студентів зі структурою бібліотеки, із відділом науково-дослідної роботи, а також відбулася презентація книжкової виставки з рідкісними і цінними виданнями. У відділі документів з питань сільського господарства  студенти ознайомились з періодичною літературою за останні роки. Далі екскурсію продовжили фахівці довідково-інформаційного відділу, де студентів ознайомили інформаційними ресурсами бібліотеки. Також працівники бібліотеки ознайомили гостей з правилами отримання читацьких квитків

Бібліотекарі провели змістовну та цікаву екскурсію у приємній атмосфері, тому могилянці отримали тільки позитивні враження.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …