Екскурсія Могилянки до Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова


18 жовтня в рамках  «Школи молодого вченого» студенти разом із заступником керівника школи Семенчук І.М. та ст. викладачем  Анисенко О.В. факультету економічних наук  відвідали Миколаївську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О. Гмирьова.

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова (далі – Бібліотека) заснована  у 1881 р. На сьогодні – це провідний просвітницький та культурний центр Миколаївської області, депозитарій краєзнавчих видань, найбільше книгосховище творів друку на півдні України, де зберігається близько 2,5 млн. книг, періодичних видань, аудіовізуальних і образотворчих матеріалів, карт та інших документів з усіх галузей знань 44 мовами світу. Фондами бібліотеки користуються 28 тис. читачів, яким щороку видається понад 750,0 тис. примірників видань та 5 тис. бібліографічних довідок та консультацій. До послуг користувачів 6 спеціалізованих читальних залів, Центр електронних засобів інформації та Інтернет-центр.

Метою заходу було ознайомлення студентів з фондами наукової, художньої та пізнавальної літератури бібліотеки, а також із сучасними можливостями установи.

Працівники бібліотеки ознайомили студентів зі структурою бібліотеки, із відділом науково-дослідної роботи, а також відбулася презентація книжкової виставки з рідкісними і цінними виданнями. У відділі документів з питань сільського господарства  студенти ознайомились з періодичною літературою за останні роки. Далі екскурсію продовжили фахівці довідково-інформаційного відділу, де студентів ознайомили інформаційними ресурсами бібліотеки. Також працівники бібліотеки ознайомили гостей з правилами отримання читацьких квитків

Бібліотекарі провели змістовну та цікаву екскурсію у приємній атмосфері, тому могилянці отримали тільки позитивні враження.

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.