Екскурсія майбутніх економістів до Миколаївського відділення ПАТ «САН ІнБев Україна»

7 листопада 2018 р. студенти-економісти  415 групи факультету економічних наук Чорноморського національного університету ім. Петра Могили (дорадник – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Міцкевич Н.В.) з метою ознайомлення з підприємством, яке працює за європейськими стандартами, відвідали Миколаївське відділення ПАТ “САН ІнБев Україна”.

Майбутніх фахівців ознайомили з тим, як динамічна компанія використовує передові технології у виробництві, сучасні методики з маркетингу, логістики, менеджменту, здійснює контроль якості продукції за показниками, які вимагають державні та міжнародні стандарти.

Студенти та викладачі вдячні керівництву компанії за можливість отримати цінний  досвіду.