Екскурсія майбутніх економістів до Миколаївського відділення ПАТ «САН ІнБев Україна»


7 листопада 2018 р. студенти-економісти  415 групи факультету економічних наук Чорноморського національного університету ім. Петра Могили (дорадник – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Міцкевич Н.В.) з метою ознайомлення з підприємством, яке працює за європейськими стандартами, відвідали Миколаївське відділення ПАТ “САН ІнБев Україна”.

Майбутніх фахівців ознайомили з тим, як динамічна компанія використовує передові технології у виробництві, сучасні методики з маркетингу, логістики, менеджменту, здійснює контроль якості продукції за показниками, які вимагають державні та міжнародні стандарти.

Студенти та викладачі вдячні керівництву компанії за можливість отримати цінний  досвіду.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …