Екскурсія економістів на підприємство ПРАТ «Лакталіс-Миколаїв»

27 лютого студенти 3-6 курсів факультету економічних наук у супроводі викладачів кафедри фінансів і кредиту Конєвої Т. А., Черненок К. П., Євчук Л. А. здійснили виїзну екскурсію на профільне підприємство ПРАТ «Лакталіс-Миколаїв» з метою формування професійних компетенцій.

Група Lactalis, до складу якої входить профільне підприємство, займає перше місце у світі у сфері виробництва молочних продуктів та є світовим лідером у виробництві сирів.

Студенти відвідали виробничі цехи та адміністративну частину заводу.

У результаті виїзної екскурсії студенти ознайомилися із:

• Особливостями процесу виробництва та збуту, асортиментом продукції;
  • Структурою собівартості молочної продукції;
  • Методами оптимізації витрат та підвищення рентабельності діяльності;
  • Шляхами забезпечення якості сировини та готової продукції;
  • Основними конкурентними перевагами підприємства;
  • Структурою необоротних та оборотних активів;
  • Особливостями інвестиційної та фінансової діяльності підприємства;
  • Організаційною структурою суб’єкта господарювання, зокрема фінансово-економічних служб.

Висловлюємо велику подяку ПРАТ «Лакталіс-Миколаїв» за цікаву та інформативну екскурсію, а також за смачні презенти!

Бажаємо підприємству нових виробничих звершень та стабільного розвитку, а студентам – подальших успіхів у навчанні!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.