Екскурсія екологів до Миколаївського суднобудівного заводу

У суботу, 8 вересня, миколаївці святкували 229-річчя свого рідного міста. Саме у цей день першокурсники, студенти 5-го курсу та викладачі, спеціальності «Екологія», ЧНУ ім. Петра Могили, мали змогу відвідати ДП Миколаївський суднобудівний завод.

Усі охочі прийшли на урочисту церемонію щодо 230-річчя заснування заводу, який мав довгий та тернистий шлях, аби зараз бути історичною гордістю міста, а також нашої країни, адже завдяки цьому заводу саме наше місто відіграло важливу роль у становленні кораблебування.

Гостей зустрів директор і виказав теплі слова до тих, хто був присутній на святі, а також ансамбль працівників суднобудівного заводу «Вербиченька».

Після урочистої частини була запропонована екскурсія по музею заводу. До уваги було представлено 5 різних кімнат, в кожній кімнаті якого був презентований клаптик історії підприємства, від самого початку до сьогодення. Гості свята мали змогу зануритися до атмосфери, подивитися на все це ізсередини, доторкнутися до минулого. Вітаємо найстаріше підприємство міста та чекаємо на зустрічі знов!

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”