Екскурсія екологів до Миколаївського суднобудівного заводу

У суботу, 8 вересня, миколаївці святкували 229-річчя свого рідного міста. Саме у цей день першокурсники, студенти 5-го курсу та викладачі, спеціальності «Екологія», ЧНУ ім. Петра Могили, мали змогу відвідати ДП Миколаївський суднобудівний завод.

Усі охочі прийшли на урочисту церемонію щодо 230-річчя заснування заводу, який мав довгий та тернистий шлях, аби зараз бути історичною гордістю міста, а також нашої країни, адже завдяки цьому заводу саме наше місто відіграло важливу роль у становленні кораблебування.

Гостей зустрів директор і виказав теплі слова до тих, хто був присутній на святі, а також ансамбль працівників суднобудівного заводу «Вербиченька».

Після урочистої частини була запропонована екскурсія по музею заводу. До уваги було представлено 5 різних кімнат, в кожній кімнаті якого був презентований клаптик історії підприємства, від самого початку до сьогодення. Гості свята мали змогу зануритися до атмосфери, подивитися на все це ізсередини, доторкнутися до минулого. Вітаємо найстаріше підприємство міста та чекаємо на зустрічі знов!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.