Екскурсія для слухачів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

2 травня 2019 року для слухачів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведена екскурсія Медичним інститутом ЧНУ імені Петра Могили.

Грищенко Геннадій Васильович, кандидат медичних наук, доцент, декан інституту особисто розповів учасникам екскурсії про структуру навчального закладу, його навчально-матеріальну базу. Найбільшу зацікавленість викликали сучасні симуляційні засоби навчання та використання 3D технологій у вивченні медичних питань.

Так, слухачам було продемонстровано роботу віртуального 3D столу, інформаційне забезпечення якого створили викладачі Медичного інституту Могилянки. Також разом із заступником директора Медичного інституту, Ольгою Яремчук, слухачі курсу відвідали лабораторії медичної та біологічної фізики та медичної біології, хімії.
Учасники заходу отримали цікаву й корисну інформацію для подальшого використання у професійній діяльності.

У заході взяли участь викладачі ЧНУ, МОІППО, слухачі групи 142 (медичні сестри закладів освіти Миколаївської області).

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили