Екскурсія для слухачів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

2 травня 2019 року для слухачів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведена екскурсія Медичним інститутом ЧНУ імені Петра Могили.

Грищенко Геннадій Васильович, кандидат медичних наук, доцент, декан інституту особисто розповів учасникам екскурсії про структуру навчального закладу, його навчально-матеріальну базу. Найбільшу зацікавленість викликали сучасні симуляційні засоби навчання та використання 3D технологій у вивченні медичних питань.

Так, слухачам було продемонстровано роботу віртуального 3D столу, інформаційне забезпечення якого створили викладачі Медичного інституту Могилянки. Також разом із заступником директора Медичного інституту, Ольгою Яремчук, слухачі курсу відвідали лабораторії медичної та біологічної фізики та медичної біології, хімії.
Учасники заходу отримали цікаву й корисну інформацію для подальшого використання у професійній діяльності.

У заході взяли участь викладачі ЧНУ, МОІППО, слухачі групи 142 (медичні сестри закладів освіти Миколаївської області).