Економісти завітали до 51 школи

26 грудня студенти факультету економічних наук – Дмитро Федорченко (211 (ф) група), Іван Жаган (211 (о) група), Аліна Налівана та Ксенія Радик (117 група), а також Аліна Костяхіна, Дар’я Старинська та Юлія Басиста (317) – завітали до Миколаївської загальноосвітньої школи № 51. Візит був незвичайний: економісти підготували новорічну виставу для школярів 2 класу з Дідом Морозом, Снігуронькою, Сніжинкою, Сніговиком, Бабками-Ягами та, звичайно, символом 2018 року – собачкою Бусинкою.

Захід відбувався під керівництвом викладачів ФЕН – Євгенії Генадіїївни Постикіної (кафедра економічної теорії та міжнародної економіки, секція професійного англомовного навчання), Олександра Юрійовича Верланова (кафедра обліку і аудиту) та Олександра Борисовича Кузьменка (кафедра економіки підприємства).

На свято завітали директор МЗОШ № 51, вчителі та батьки дітей. В організації заходу також допомагали учні 11-х класів, які, попри підготовку до складання ЗНО, з азартом взялися за справу та доклали чималих зусиль, аби подарувати малечі святковий настрій.

День минув недарма, адже діти отримали неймовірний заряд позитиву, натанцювалися, показали, хто на що гаразд і які вони всі талановиті, та найголовніше – незабутні враження на довгу пам’ять.

Веселих свят, шановне панство!