Економічний клуб: Кіномистецтво і трошки футболу

30 січня 2019 року з 15.30 по 17.00 проходитиме засідання Економічного клубу, який діє при Факультеті економічних наук.

Цього разу засідання буде ще цікавішим, ніж зазвичай! Адже буде охоплено і кіно, і футбол!

У першій частині зустрічі багаторазовий спікер клубу Вадим Дяченко проведе дискусію щодо селекційної політики Баварії, орієнтуючи на турнірний формат. Особливо цікаво буде першокурсникам: Вадим, як багаторазовий гравець Економічного турніру, поділиться власним досвідом гри, секретами майстерного опонування, бездоганної доповіді та вдалого рецензування. Крім того, Вадим розповість, як вдало дати відповідь на схоже футбольне питання, яке будуть грати на турнірі цього року.

Друга частина Клубу повністю захопить увагу усіх кіноманів! Безліч фільмів для дискусії, кіно в економіці – це те, що безперечно чекає на Вас!

Чекаємо усіх охочих!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77