Економічний клуб ЧНУ імені Петра Могили продовжує свою роботу онлайн


Що? Економічний клуб! Де? Онлайн засідання у скайпі! Коли? Щоп’ятниці!

Економічний клуб діє на базі факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили. Це захід для обговорення не нудної теорії, а цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій. Клуб для тих, хто хоче здобути вміння аналізувати ситуації з різних боків та бути в курсі подій. Карантин не є перешкодою для мозкового штурму. Тому засідання Клубу адаптуються до нових умов і проходять в онлайн-форматі.

Ведуча Економічного Клубу Яна Тараненко разом із підтримкою клубівців вирішили, що за наявних технічних можливостей клуб може збиратись і онлайн. Тому якщо тебе цікавить економіка і ти тримаєш руку на пульсі останніх подій у світі, тоді долучайся до обговорення щотижневих тематик. Для того, аби долучитися, слід лише приєднатись до конференції у скайпі. Щоб отримати посилання, слід зв’язатись із Яною Тараненко або із знайомими вами членами Клубу. У спеціальні бесіді в Телеграмі ти зможеш дізнатися усі новини та тематики наступних зустрічей.

У найближчу п’ятничну дискусію будуть обговорювати вплив коронавірусу на економіку США, дії Уряду та Центрального банку для його зменшення.

Для того, аби долучитися до клубу, звертайтеся до Яни Тараненко (Yana Taranenko) на її стронку Фейсбук.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …