Економічний клуб ЧНУ імені Петра Могили продовжує свою роботу онлайн


Що? Економічний клуб! Де? Онлайн засідання у скайпі! Коли? Щоп’ятниці!

Економічний клуб діє на базі факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили. Це захід для обговорення не нудної теорії, а цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій. Клуб для тих, хто хоче здобути вміння аналізувати ситуації з різних боків та бути в курсі подій. Карантин не є перешкодою для мозкового штурму. Тому засідання Клубу адаптуються до нових умов і проходять в онлайн-форматі.

Ведуча Економічного Клубу Яна Тараненко разом із підтримкою клубівців вирішили, що за наявних технічних можливостей клуб може збиратись і онлайн. Тому якщо тебе цікавить економіка і ти тримаєш руку на пульсі останніх подій у світі, тоді долучайся до обговорення щотижневих тематик. Для того, аби долучитися, слід лише приєднатись до конференції у скайпі. Щоб отримати посилання, слід зв’язатись із Яною Тараненко або із знайомими вами членами Клубу. У спеціальні бесіді в Телеграмі ти зможеш дізнатися усі новини та тематики наступних зустрічей.

У найближчу п’ятничну дискусію будуть обговорювати вплив коронавірусу на економіку США, дії Уряду та Центрального банку для його зменшення.

Для того, аби долучитися до клубу, звертайтеся до Яни Тараненко (Yana Taranenko) на її стронку Фейсбук.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …