“Економічна прокачка” від Ігора Ільтьо: студенти Могилянки поспілкуватися з експертом з економічних питань

30 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили пройшов захід, під назвою «Економічна прокачка», де студенти Могилянки мали змогу поспілкуватися з експертом з економічних питань Ігорем Ільтьом.

Експерт з Києва є одним із співзасновників української громадської організації Соціал-демократична Платформа,  основним пріоритетом діяльності якої є створення нової якості політичного життя в Україні.

«Ми створили організацію в 2012 році. І одна з  перших зустрічей нашої організації відбулась саме в Миколаєві. Приємно після 6 років повертатися сюди знову, зустрічатися з молодими активістами, які хочуть і прагнуть чогось цікавого. І, напевно, хочуть кращого для свого вузу, для свого міста і для країни загалом. Впевнений,  після цієї зустрічі кожен візьме з собою якийсь інтелектуальний багаж», – коментує захід Ігор Ільтьо.

Під час «Економічної прокачки» спікер розповів про економічні виклики нашого часу, про Україну і те, як вона почуває себе на економічній арені.

Зустріч відвідали викладачі та студенти різних курсів Факультету економічних наук та кафедри журналістики. Юлія Каменєва, студентка ЧНУ ім. Петра Могили, активістка СД платформи в Миколаєві спільно з деканом Факультету економічних наук, Оленою Філімоновою, стала організатором заходу.

«Це має зацікавити студентів, показати їм практикуючих економістів. На тренінгу вони можуть дізнатись цікаву інформацію в нелекційному форматі: у вигляді ігор, айс-брейкінгів та різних цікавинок.  Студентам буде корисно почути дискусію між тренером та викладачами, а також самим взяти участь в дискусії», – розповідає організатор, Юлія Каменєва

Після завершення заходу присутні отримали сертифікати.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77