“Економічна прокачка” від Ігора Ільтьо: студенти Могилянки поспілкуватися з експертом з економічних питань

30 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили пройшов захід, під назвою «Економічна прокачка», де студенти Могилянки мали змогу поспілкуватися з експертом з економічних питань Ігорем Ільтьом.

Експерт з Києва є одним із співзасновників української громадської організації Соціал-демократична Платформа,  основним пріоритетом діяльності якої є створення нової якості політичного життя в Україні.

«Ми створили організацію в 2012 році. І одна з  перших зустрічей нашої організації відбулась саме в Миколаєві. Приємно після 6 років повертатися сюди знову, зустрічатися з молодими активістами, які хочуть і прагнуть чогось цікавого. І, напевно, хочуть кращого для свого вузу, для свого міста і для країни загалом. Впевнений,  після цієї зустрічі кожен візьме з собою якийсь інтелектуальний багаж», – коментує захід Ігор Ільтьо.

Під час «Економічної прокачки» спікер розповів про економічні виклики нашого часу, про Україну і те, як вона почуває себе на економічній арені.

Зустріч відвідали викладачі та студенти різних курсів Факультету економічних наук та кафедри журналістики. Юлія Каменєва, студентка ЧНУ ім. Петра Могили, активістка СД платформи в Миколаєві спільно з деканом Факультету економічних наук, Оленою Філімоновою, стала організатором заходу.

«Це має зацікавити студентів, показати їм практикуючих економістів. На тренінгу вони можуть дізнатись цікаву інформацію в нелекційному форматі: у вигляді ігор, айс-брейкінгів та різних цікавинок.  Студентам буде корисно почути дискусію між тренером та викладачами, а також самим взяти участь в дискусії», – розповідає організатор, Юлія Каменєва

Після завершення заходу присутні отримали сертифікати.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.